مزایای سفر با ماشین اجاره ای چیست؟


بسیار سفر باید تا پخته شود خامی

صوفی نشود ساقی تا سر نکشد جامی


زندگی سراسر سفر است و همه ی ما در مسیر پر فراز و نشیب زندگی در حال سفر هستیم. سفری با رنگ و بوی ماجراجویی.
وقتی صحبت از مسیر و ماجرا می شود بی اختیار جاده های پر پیچ و خم در ذهنمان نقش می بندند و وقتی هم که صحبت از جاده شود، تصور ماشینی که در پیچ و تاب جاده می راند به سراغمان می آید. مگر می توان از سفرهای پرماجرا و لذت بخشی که فقط و فقط در طول مسیر به وسیله ي ماشین به وجود می آید، گذر کرد.


زندگی نیز مانند یک سفر است که باید فارغ از رسیدن به مقصد، از مسیر لذت برد و همانند یک سفر از زیبایی جاده ّ ها، نوشیدن یک استکان چای داغ در دل طبیعت لذت برد. وقتی به مقصد فکر می کنیم، فارغ از دیدن زیبایی های یک مسیر، خود را از یک شهر شلوغ به شهر شلوغ و پرهیاهو دیگر پرت می کنیم. حالا خودتان قضاوت کنید، سفر با هواپیما یا قطار که می تواند هزینه ای چند برابر بر شما متحمل کند به چند ساعت زود رسیدن می ارزد؟ یا سفر با اتوبوس های غیراستانداردی که این روزها خبر سقوط آنها را کم نشنیده ایم به استرسش می ارزد؟


درست است که در این شرایط اقتصادی ممکن است بودجه ی لازم برای خریدن ماشین شخصی را نداشته باشیم اما این مسئله نمی تواند مانعی برای لذت بردن از مسیر سفر ما شود.

مزایای سفر با ماشین اجاره ای

چندسالی هست که بازار اجاره ی خودرو در ایران داغ شده و شرکت هایی راه اندازی شده ند تا به امثال ما که ماشین نداریم و شیفته ی سفریم خدمات دهند و ما را به مراد دلمان برسانند. ایرانگردی با ماشین اجاره ای هم مزایای خودش را دارد که در ادامه می خواهیم با هم این موضوع را بررسی کنیم. پس با ما در این سفر همراه باشید.

مزایای اجاره ی خودرو

این روزها افراد زیادی هستند که باتوجه به وضعیت اقتصادی و نداشتن خودروی شخصی مناسب برای سفر و هزار دلیل دیگر مسافرت را به فراموشی سپرده اند اما نمی دانند شرکت هایی هم هستند که باتوجه به این اوضاع و احوال، درصدد روحیه بخشیدن به هم نوعان خود گامی برداشتند و با وضعیت تورم چندین ساله و قیمت های سربه فلک کشیده، اجاره خودرو را به یک انتخاب هوشمندانه برای صرفه جویی در هزینه ها تبدیل کردند.
جای تعجب و تفکر دارد که چرا کسب و کارهای بیشتری به این بازار بالقوه ورود نداشته اند، چراکه قیمت اجاره ی خودرو بسیار مناسب تراز هزینه های بالای خرید خودرو است. اگر در این موضوع شک دارید، بهتر است یک سر به سایت اصلی کافه رنت بزنید و از قیمت ها و شرایط اجاره خودروهای لوکس، خانوادگی و لوکس مطلع شوید.

• اجاره ی خودرو، راهکاری برای گسترش گردشگری

اجاره ی خودرو، می تواند در این اوضاع نابسامان اقتصادی راهکار مناسبی برای بیشتر شدن تعداد سفر و همچنین تسهیل و امکان مسافرت برای اقشار کم درآمدتر و ضعیف تر از نظر مالی باشد. اجاره ی خودرو این امکان را برای اقشار متوسط رو به پایین جامعه ایجاد می کند تا با پرداخت هزینه های کمتر، داشتن انتخاب و ابتکار عمل و رفاه بیشتر و خیالی آسوده تر به سفر بروند و به این ترتیب با سفر، شادی و نشاط و سلامت روان را به جامعه تزریق کنند و چرخ معیوب صنعت گردشگری را هم شاید به حرکت در آورند. اجاره ی خودرو، نه تنها به معنی پرداخت هزینه های بیشتر نیست، بلکه باعث صرفه جویی در هزینه ها نیز می شود.

اجاره ی خودرو

• اجاره خودرو، یک انتخاب هوشمندانه و باصرفه

ماشین شخصی هر زمانی که نیاز داشته باشیم در دسترس است، اما شاید ماشین اجاره ای این طور نباشد. این نکته شاید از جهاتی درست باشد ولی بیایید شرایط روزمره ی زندگی خودمان را در نظر بگیریم تا نگاهی دقیق تر برای مقایسه ی خودروی شخصی و اجاره ای داشته باشیم.

• خودروی شخصی، ضرورت یا خسارت؟

به این نکته فکر کنید که واقعاً ما در روز چقدر به استفاده از ماشین شخصی نیاز مبرم و ضروری داریم؟ آیا غیر از این است که زمان زیادی از سال، خودروی شخصی مان گوشه ی پارکینگ در حال خاک خوردن است و در مواقعی هم که قرار بود گره ای از کارمان باز کند آنقدر در ترافیک خیابان های شلوغ، زمان مان را هدر می دهد تا درنهایت باز هم دیر به مقصد برسیم. و اینکه اساساً صرف نظر از چشم و هم چشمی های مرسوم و معمول، ماشین شخصی نسبت به هزینه ای که برای آن پرداخت می شود، از قیمت خرید، استهلاک، مالیات، بیمه، بنزین و هزینه ی زمانی که در ترافیک روزانه هستیم- چقدر در زندگی ما نقش و تاثیر مثبت دارد؟ اگر کمی با خودمان روراست باشیم به راحتی و بدون نیاز به محاسبات پیچیده به زیان انباشته ی آن در زندگی پی خواهیم برد.


خودرو در همه جای دنیا یک کالای مصرفی است ولی در کشور ما به نوعی سرمایه گذاری و حافظ ارزش پول مان بدل شده است. در موارد خاصی مثل کارهای ضروری و مسافرت، آن هم به دلیل در اختیار تام بودن، صرفاً از خودروی شخصی استفاده می شود و در باقی امور روزمره از وسایل نقلیه ی عمومی به دلیل صرفه های اقتصادی و مالی آنها استفاده می شود.

• اجاره ی خودرو، برون رفت از بن بست

با این پیشفرض ما با توجه به وضعیت اقتصادی کشور به بهترین راهکار که همان استفاده از خودروی اجاره ای برای مسافرت هاست خواهیم رسید، چرا که در مواقع دیگر سال نیاز مبرمی به استفاده از خودرو در زندگی نداریم و منطقی نیست که زیر بار هزینه های سرسام آور خرید و نگهداری خودرو بیش از این کمر خم کنیم.
حال با توضیحاتی که داده شد، بیشتر متوجه منظور من شدین و به این نکته پی بردین که اجاره ی خودرو یک انتخاب هوشمندانه و با صرفه اقتصادی است. چراکه با اجاره خودرو، فقط زمان هایی که نیاز به آن دارید، هزینه هایش را می پردازید و دیگر لازم نیست زمانی که به ماشین شخصی احتیاجی ندارید، هزینه های گزاف آن را محتمل شوید. اگر در انتخاب خودروی مناسب سفر کمی مردد هستید، ما پیش تر برای شما مطلب آماده کرده ایم که به شما در انتخاب خودروهای مناسب سفر کمک می کند، این مطلب را می توانید در بهترین ماشین برای مسافرت مطالعه کنید.

• با اجاره خودرو، آخرین مدل ماشین ها را سوار شوید!

وقتی که خودرو شخصی دارید، برای سال ها، محدود به یک مدل ماشین خواهید شد. جدا از فرسوده شدن آن بسیاری از افراد توانایی به روزرسانی هر ساله ی خودروی شخصی خود را ندارند و با اجاره ی خودرو این امکان را خواهند داشت که برای همان مدت محدودی که نیاز به استفاده از خودرو دارند حداقل از خودروی به روز و سالم و با خیالی آسوده و مطمئن رهسپار جاده های پر پیچ و خم و بعضاً ناایمن شوند. یکی دیگر از مزایای اجاره خودرو، تجربه سفر با خودروهای مورد علاقه تان با پرداخت هزینه ای معقول است. به عنوان مثال، خودروی تویوتا لندکروز، یکی از ماشین هایی است که تقریبا همه افراد در راحتی و امن بودن آن تاکید نظر دارند، اما قیمت خرید این خودرو، مبلغی بالغ بر چند میلیارد است. اما شما می توانید برای تجربه یک مسافرت لوکس و امن به اجاره تویوتا لندکروز بپردازید و خاطراتی خوشی را ثبت کنید.

• اجاره خودرو، بهترین گزینه برای سفرها از پیش تعیین نشده

بارها برایتان پیش آمده است که با سفری که از پیش تعیین نشده روبه رو شده اید. در این حالت، اگر فاصله نه چندان دوری با مقصدتان داشته باشید، نه قطار به کارتان می آید و نه هواپیما... اما، خدمات اجاره خودرو بهترین گزینه برای این گونه سفرها می باشد.
به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن، خودرو مورد نظرتان را برای هرچند روز که می خواهید اجاره کنید و با یک خودرو صفر کیلومتر و کاملاً مرتب، آماده و راهی سفرتان شوید.

کافه رنت نامی تازه و جهانی در صنعت

شرکت اجاره ی خودروی کافه رنت، با رویکردی مطابق با استاندارد های جهانی، خودرو اجاره می دهد. یعنی، با صرف کمترین زمان و هزینه می توانید از خودروهای این شرکت معتبر و خوشنام بعد از طی مسیر معمول و بی دردسر آن، خودروی مورد نیاز خود را اجاره کنید و به هرنقطه از ایران که تمایل داشته باشید سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و اگر به رانندگی در جاده های زیبا علاقه مندید، پیشنهاد می کنم مطلب زیباترین جاده های ایران برای سفر با ماشین شخصی را از دست ندهید!

دیدگاه شما

فرمول: 44 + 15
whatsapp robot cafeerent whatsapp robot cafeerent
02149934