اجاره ماشین بر اساس برند، سایز، نوع خودرو و خدمات

کافه رنت خیال شما را هرچیز راحت میکند. خدمات و خودروهای متنوع و به روزترین خودروهای موجود باعث می شود که دست شما در زمان اجاره ماشین باز باشد. شما با هربودجه ای که دارید می توانید در کافه رنت با خیال راحت برای سفرهای خود و کارهای تشریفاتی ماشین از ما رنت کنید. به دنبال چه خودرویی هستید؟ در این بخش ما نقشه کلیه خدمات و خودروهای موجود را در اختیار شما قرار داده ایم تا انتخاب برایتان راحت تر باشد. پس راهنمای ناوگان ما را مطالعه کنید و با توجه به نیازتان خودرو اجاره کنید.

به دنبال چه برندی هستید؟

اجاره خودرو بر اساس برند

در این بخش خودروها بر اساس نوع برند تقسیم بندی شدن که می توانید خودرو مورد نیازتان را در بین آنها پیدا کنید.

اجاره ماشین بر اساس اندازه

اجاره خودرو بر اساس اندازه

اگر به دنبال ماشین خانوادگی هستید یک خودروی شاسی بلند برای شما گزینه مناسبی است. در این بخش خودروها را با توجه به اندازه برای شما دسته بندی کرده ایم.

اجاره ماشین براساس نوع خودرو

اجاره خودرو بر اساس نوع

به دنبال ماشین ارزان هستید یا نه هزینه برای شما مهم نیست و یک خودرو لوکس و لاکچری می خواهید در این بخش ماشینی که با بودجه شما هماهنگ هست انتخاب کنید.

اجاره ون و اتوبوس

اجاره ون و اتوبوس

در این بخش می توانید انواع ون های موجود تشریفاتی و مسافرتی را مشاهده کنید.

شعب کافه رنت

شعب کافه رنت

کافه رنت به عنوان یکی از اولین و بهترین شرکت های بین المللی اجاره خودرو در ایران و خاورمیانه - با بیش از 8 سال فعالیت در این تجارت - چهره قابل اعتمادی را در این زمینه برای خود به دست آورده است. ما در شهرهای بزرگ ایران و حتی خارج از مرزهای کشور برای خدمات رسانی به هم وطنان عزیز نمایندگی فعال

نوع خدمات کافه رنت

خدمات اجاره خودرو

شرکت اجاره خودرو کافه رنت، با خدمات گسترده و با دارا بودن بیش از 100 ها خودروی ایرانی و خارجی و نمایندگی فعال در ایران به دنبال ایفای هر چه بهتر نقش خود در زمینه اجاره خودرو در کشور است. در این بخش می توانید با توجه به نیازتان از هر یک از خدمات مجموعه بهره مهند شوید.

دیدگاه شما

فرمول: 49 + 28
02149934