شرکت کافه رنت چیه و چیکار میکنه؟

شرکت کافه رنت چیه و چیکار میکنه؟

شرکت بین المللی کافه رنت در زمینه اجاره انواع خودرو در ایران استانبول دبی کیش به صورت رسمی در دو بخش با راننده و بدون راننده فعال است. ما از سال 1391 با مجوز رسمی فعالیت خودمون رو آغاز کردیم و در کمتر از دو سال جزو برترین سایت اجاره آنلاین خودرو قرارگرفته ایم. مهمترین مزیت کافه رنت نسبت به رقبا لوکیشن شرکت است که در یکی مهمترین مجمتع های تجاری قرار گرفته است و دارای مجوز رسمی بوده. کافه رنت در کشورهای دبی استانبول و در بیشتر شهرهای ایران دارای نمایندگی فعال بوده. حالا شاید برای شما این سوال پیش بیاد که اجاره خودرو چیه ؟ اجاره ماشین به این صورت است که شخص برای سفر یا کار و حتی مسافرت به صورت بدون راننده و حتی با راننده با ارایه مدرک و هزینه ماشین مورد نیاز خودش رو از ما اجاره می کنه.

سرمایه گذاری در کافه رنت چطوریه ؟

قراره که توی کافه رنت با یکی از جدیدترین روش های سرمایه گذاری که نرخ سود توافقی داره و اصل سرمایتون حفظ میشه کسب در آمد کنید. حالا این سرمایه گذاری چطوریه ؟ و شرایطتش چیه؟ شما می تونید با ماشین شخصیتون یا هر خودرویی که داره تو پارکینگ خونه خاک میخوره کسب درآمد کنید.

فرصت سرمایه گذاری ما به این صورت که خودرو از شما و درآمد خودروتون با ما است. شما هم می تونید مثل بقیه اشخاصی که داخل کافه رنت سرمایه گذاری کردند خودرتون رو به صورت امانت در اختیار شرکت قرار بدین تا ما خودروتون رو به مشتری اجاره بدیم.حالا این خدمات به صورت های مختلف هست. یعنی هم می تونه بدون راننده و هم با راننده باشه. اینکه خودرو شما به جه صورت دست مشتری باشه بستگی به قراردادی هست که با شرکت می بندین.

چه خودروهایی می تونیم برای سرمایه گذاری بیاریم؟

هیچ محدودیتی در نوع و برند خودرو وجود نداره. اما تجربه ای که در این زمینه داریم توصیه ما به شما اینه که در دسته ماشین های لوکس و خارجی سراتو سانتافه لندکروز و دسته ماشین های ایرانی پارس 207 و 206 جزو ماشین های پرطرفدار اجاره خودرو هستند.

چه خودروهایی می تونیم برای سرمایه گذاری بیاریم؟

قرارداد بین شرکت و سرمایه گذاری به چه صورته؟

تمامی مراحل سرمایه گذاری به صورت قانونی و با امضای قرارداد بین شرکت و سرمایه گذار انجام میشود تا هیچ نگرانی از این بابت وجود نداشته باشد. کافه رنت دارای تیم حقوقی بوده و تمامی قراردادهای بین شرکت و مالکین بعد از گذشتن از فیلترهای حقوقی قابل اجرا است. به همین دلیل از بابت قانونی بودن کلیه قراردادها هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

قرارداد سرمایه گذاری به دو صورت است که بستگی به این داره که دوست دارید همکاریتون با شرکت چطوری باشه.

  • قرارداد دايمی و تحویل خودرو به مجموعه

در این نوع همکاری قراردادی دايمی بین شرکت و مالک بسته می شود که خودرو به صورت امانت تا تاریخی که ثبت شده نزد مجموعه باقی می ماند.

مزیت این نوع قرارداد

کلیه مسیولیت ها در این نوع قرارداد چه از لحاظ فنی ظاهری و سرویس های دوره ای به عهده مجموعه است. برای اینکه در زمان عودت خودرو از مشتری کارشناسی شده و اگر مورد فنی و یا خسارتی به خودرو وارد شده باشد در لحظه مشخص می شود.

  • قرارداد مقطعی

این نوع قرارداد به این صورت است که در زمان رزرو خودرو ماشین از شما گرفته می شود و به مشتری داده می شود و در تایم هایی که احتمال خواب خودرو وجود دارد ماشین در اختیار مالک می باشد.

یکی از معایب قرارداد مقطعی این می باشد که ممکن است خسارت ظاهری و یا فنی به خودرو وارد شده باشد که مالک در زمان تحویل آن را ندیده باشد. در واقع بررسی خودرو بعد از دریافت ماشین به عهده خودو مالک بوده و امکان خطا است.

مزیت این نوع قرار

مزیت این نوع قرارداد این است که زمان هایی که خودرو رزرو نیست و اجاره داده نشده می توانید از آن استفاده کنید و در اختیار داشته باشید.

پیشنهاد ما با توجه به سابقه کاری که در این زمینه داریم قرارداد دايم می باشد دلیل این موضوع داشتن پاکینگ شخصی در مجموعه به تعداد موردنیاز است .

قرارداد بین شرکت و سرمایه گذاری به چه صورته؟

فرق سرمایه گذاری توی کافه رنت با جاهای دیگه

فرق سرمایه گذاری توی کافه رنت با جاهای دیگه

اولویت کافه رنت در مرحله اول حفظ سرمایه شما و در مرحله دوم در آمد موکفی است که این موضوع رو مدیون بخش تیم حقوقی حرفه ای و فیلترینگ مشتریهامون هستیم.

  • حفظ ارزش پول و سرمایه
  • نرخ سود توافقی
  • سرمایه گذاری مطمین
  • تضمین ارزش افزوده سرمایه
  • سود دایم و مسستمر
  • ریسک پذیر پایین

فرم همکاری با ما

فرمول: 44 - 26
سوالات متداول سرمایه گذاری کافه نت

سوالات متداول سرمایه گذاری کافه نت

درصد پرداخت به مالک به چه صورت است؟

کمیسیون شرکت بین 20٪ تا 30٪ و کمیسیون مالک بین 70٪ تا 80٪ است.

برای ضمانت از مشتریهاتون چی میگیرین؟

برای ضمانت خودرو ما از مشتری هامون ودیعه نقدی و چک به مبلغ ارزش خودرو میگیریم.

ماشین در ماه چند روز اجاره میره ؟

برای اجاره خودرو تعداد روز ثابتی وجود ندارد و به شرایط مثل فصل و تعطیلات و.... بستگی دارد.

اگر به خودرو خسارت وارد بشه خسارت به چه صورت هست و به عهده کیه؟

تمامی خسارت های وارد شده و پیگیری آن به عهده شرکت هست .

دیدگاه شما

فرمول: 37 + 27
02149934