هزینه ی سفر نوروزی با خودروی اجاره ای


بدیهی است که محبوب ترین نوع سفر در بین مردم ، سفر نورزی با ماشین شخصی است. به همین خاطر است که در این چند سال اخیر اجاره خودرو بدون راننده بسیار بین مردم پرطرفدارشده است. اما این سفر دارای هزینه هایی است که باید آن ها را محاسبه و پرداخت کرد. در این مقاله به هزینه ی سفر نوروزی با خودروی اجاره ای می پردازیم. این هزینه ها در برابر سفر با خودروی شخصی بسیار مقرون به صرفه تر است و با مقایسه این هزینه ها می توانید به این نتیجه برسید که بهترین گزینه حمل و نقل برای سفر نوروزی این عید با خودروی اجاره ای است.

هزینه مصرف سوخت بالا :

در سال های اخیر با توجه به گران شدن بنزین سفر با وسایل نقلیه شخصی شاید کار درستی نباشد. دلیل ما این است که مصرف بنزین برخی خودروهای شخصی بسیار بالاست. شما می توانید بسیار راحت خودرویی با مصرف سوخت متعادل و متعارف را اجاره کنید و هزینه سفر خود را کاهش دهید.
برای محاسبه دقیق هزینه سفر می توانید به راحتی طول مسیر سفر را بر میزان مصرف ترکیبی خودرو خود یا خودرو اجاره ای تقسیم کنید. با این کار میزان سوخت مورد نیاز را حدودا محاسبه می کنید. البته این نکته را فراموش نکنید که مصرف سوخت شما با عددی که محاسبه می کنید تفاوت خواهد داشت.
مسئله دیگری که در مورد مصرف سوخت یک خودرو در سفر جاده ای بسیار مهم است حجم باک خودرو است. بسیاری خودروها باک 50 لیتری دارند در صورتی که برخی دیگر تا حجم 80 لیتر بنزین را در باک خود جا می دهند. در سفر جاده ای حد فاصل دو پمپ بنزین ممکن است برای شما چالش آفرین باشد. پس حین اجاره خودرو به این نکته هم توجه کتید.

 سفر نوروزی با خودروی اجاره ای

هزینه تعمیرات خودرو

اگر شما با خودروی شخصی خود به سفرهای طولانی بروید استهلاک بالایی در انتظار خودروی شماست. این استهلاک هزینه های سنگینی را بر دوش شما می گذارد. شما می توانید هزینه ی سفر نوروزی خود را به کمک استفاده از خودرو اجاره ای کاهش دهید. البته حواستان به این نکته باشد که مسئولیت مشکلات خودروهای بدون راننده با شماست. یعنی اگر خدایی نکرده تصادفی رخ بدهد یا مشکلی برای خودرو پیش بیاید شما مسئول آن هستید پس مراقب خودرو اجاره ای باشید.

با خودرو اتوماتیک تجربه خوش سفر را بیشتر کنید.

شما هم می توانید خودرو های دنده ای و هم خودرو های اتوماتیک را اجاره کنید . ولی نباید از مزایای سفر خودروی اتوماتیک بگذریم . مثلا اگر تصمیم گرفته اید که برای نوروز 1401 با ماشین شخصی خود (اگر دنده ای است) به سفر بروید ، مدت زمان بسیاری را باید در راه سپری کنید. اگر در ترافیک هم بمانید دیگر فقط سختی راه را تجربه کردید و به دلیل خستگی زیاد لذتی از مسافرت نمی توانید ببرید. به همین دلیل می توانید از مزایای سفر با خودروی اتوماتیک بهره ببرید و لحظاتی خوش در کنار خانواده را سپری کنید . با اجاره خودرو های اتوماتیک می توانید خودروی دنده ای خود را کنار گذاشته و از مزیت های خودروی اتوماتیک بهره ببرید. بسیاری از خودروهای اتوماتیک آپشنی تحت نام کروز کنترل دارند که به شما کمک می کند در طول جاده های خلوت بدون فشردن گاز و با سرعت مطمئنه به مسیر خود ادامه بدهید.
در واقع شما با اجاره خودرو می توانید هزینه ی سفر نوروزی خود را کاهش دهید در حالی که از نوروز در کنار خانواده لذت می برید. ما به شما کمک می کنیم آسایش و کیفیت را تجربه کنید. از طریق سایت کافه رنت که مرجعی برای اجاره انواع مدل های خودرو است. نسبت به مقایسه و رزرو انواع خودروی اتوماتیک اقدام کنید .

هزینه های بالای تاکسی در نوروز

اگر در هنگام نوروز با وسیله های حمل و نقل عمومی نظیر هواپیما و قطار سفر کنید . در شهر مقصد برای رفت و آمد و جابجایی باید از تاکسی های مسافر بری یا تاکسی های اینترنتی استفاده کنید . در این جا با هزینه های بالای تاکسی در نوروز مواجه می شوید که سر به فلک می کشد. البته سفر با وسایل نقلیه عمومی اگر از پس هزینه های آن بربیایید بسیار مناسب است اما راه کم خرج تری هم برای حمل و نقل درون شهری هست.

سفر نوروزی

اتفاقات ناگوار طول سفر را بیمه کنید!


یکی از گزینه هایی که شرکت های اجاره خودرو به شما ارائه می کنند امکان بیمه کردن خودرو است. همانطور که پیشتر اشاره کردیم هزینه خسارات وارده به خودرو با کسی است که آن را اجاره می کند. در این شرایط ممکن است با یک اتفاق کوچک هزینه ی سفر نوروزی شما سر به فلک بکشد. شرکت کافه رنت پکیج های بیمه ای را ارائه کرده است که شما می توانید با خیال راحت سفر کنید و هیچ نگرانی در مورد اتفاقات ناگوار نداشته باشید. البته این نکته را باید ذکر کنیم که تمام خودروهای ما دارای بیمه شخص ثالث و بدنه هستند که به تبع هزینه سفر شما را کاهش می دهد. اگر به دنبال بیمه کامل تر هستید و دوست دارید که خیالتان از هر لحاظ راحت باشد و هیچ گونه هزینه خسارتی بر عهده شما نباشد؛ می توانید از بیمه الماس (Comprehensive Insurance Cafee CIC) و طلایی ارائه شده توسط کافه رنت استفاده کنید.

شما وقتی خودرویی را از شرکت کافه رنت اجاره می کنید ، یک خودرو سالم و کم کارکرد تحویل می گیرید که دارای تضمبن سلامت فنی و فیزیکی است . برای اجاره خودرو در نوروز 1401 به تمامی موارد ذکر شده توجه کنید تا درگیر مسائل نقض شده توسط شرکت های کلاه بردار نشوید .افتخار ما این است که در کنار هزینه منصفانه کیفیت خودروهای خود را تضمین می کنیم.

مزایای اجاره ماشین برای سفرهای جاده ای

تا الان دیدیم که سفر جاده ای با خودروی شخصی ممکن است شما را متحمل مخارج بسیار زیادی کند. حال زمان آن است که دقیق تر مزایای اجاره خودرو را بررسی کنیم.

اجاره ماشین برای سفرهای جاده ای

تجربه یک خودروی خاص و یونیک

بسته به مسیر و مقصد سفر خود می توانید یک خودروی مناسب را انتخاب کنید. مثلا اگر مقصدتان مناطق جنگلی یا کویری است بهتر است از خودروهای دو دیفرانسیل و مخصوص آفرود استفاده کنید. همینطور اگر با دوستان خود به سفر می روید از خودروهایی با جای بیشتر استفاده کنید. شما با اجاره خودرو بدون اینکه هزینه ی سفر نوروزی خود را خیلی بالا ببرید می توانید بهترین تجربه را از رانندگی داشته باشید.

سفر خود را به یاد ماندنی کنید.

بردن ماشین خانوادگی به یک سفر طولانی به معنای از دست دادن یک فرصت طلایی برای اجاره چیزی سرگرم کننده تر برای رانندگی است. همه چیز تعطیلات باید سرگرم کننده باشد . شاید بهتر باشد با رفتن به پشت فرمان وسیله نقلیه ای که دوست دارید بخرید اما توانایی خرید آن را ندارید، شروع کنید. علاوه بر این، اگر به خرید یک ماشین، کامیون یا شاسی بلند جدید فکر می کنید، اجاره وسیله نقلیه برای آخر هفته به شما این فرصت را می دهد که از یک تست رانندگی طولانی لذت ببرید.

مراقبت از خودروی بدون راننده

شما می توانید برای اطمینان خاطر کامل خود خودروی بدون راننده اجاره کنید . اما در نظر داشته باشید که در صورت اجاره خودرو بدون راننده تمامی مسئولیت ماشین با خود شما است. لذا از شما خواهش می کنیم که مانند خودروی خود از آن مراقبت کنید . چون اگر در طول اجاره خودرو اتفاقی برای ماشین بیافتد مسئولیتش با شماست. همچنین باید خسارت وارد شده آن را پرداخت کنید .(همانطور که گفتیم بیمه الماس راهکار ما برای دلگرمی شماست!)

اجاره خودروی بدون راننده

سفر نوروزی با خودروی اجاره ای با کافه رنت

کافه رنت یک شرکت سرویس دهنده اجاره خودرو است. شما می توانید به دلیل وجود تمامی گزینه های ذکر شده از کافه رنت برای نوروز 1401 یک خودروی عالی اجاره کنید . تمامی فاکتورهای ذکر شده در کافه رنت رعایت می شود. شما می توانید براساس بودجه خود، خودرو مدنظرتان را از طریق وب سایت شرکت رزرو کنید . گزینه ای که کافه رنت برای شما مهیا کرده است که در نوع خود کم نظیر است امکان مقایسه خودرو هاست. در وبسایت این شرکت توضیحات مفصلی در مورد خودروهای مختلف وجود دارد پس شما می توانید خودروهای مختلف را با هم مقایسه کنید.

سخن آخر

در این مقاله به سفر نوروزی با خودروی اجاره ای پرداختیم و تمام مزایای آن را مورد بررسی قرار دادیم . با نزدیک شدن به عید و آغاز سفرهای نوروزی ، برای رفتن به شهر های مختلف گزینه های متعددی وجود دارد. سفر با ماشین شخصی ، سفر با وسایل حمل و نقل عمومی نظیر هواپیما و سفر با ماشین اجاره ای. در شرایط کرونا و در نظر گرفتن استهلاک ماشین بهترین گزینه سفر با ماشین اجاراه ای است. چون در شرایط کرونا احتمال انتقال ویروس در وسایل حمل و نقل عمومی وجود دارد.


از طرفی دیگر که اگر تصمیم به رفتن به سفر با ماشین شخصی را گرفته باشید ، باید این اخطار را به شما بدهیم که قطعات ماشین شما ممکن است خراب و مستهلک شود و هزینه ای دو چندان را باید برای آن پرداخت کنید . بنابراین پیشنهاد می کنیم هزینه ی سفر نوروزی خود را با کافه رنت و جشنواره های مدت دار آن مدیریت کنید. امیدواریم بتوانیم لذت یک سفر خاطره انگیز را برای شما به ارمغان بیاوریم.

دیدگاه شما

فرمول: 45 + 23
whatsapp robot cafeerent whatsapp robot cafeerent
02149934