اجاره رانا

رانا خودرویی از مجموعه ایران خودرو است که به عنوان یک سدان مناسب برای خانواده ها از سال 1391 در بازار خودروی ایران حضور دارد. طراحی این خودرو که برگرفته از طراحی پژو 206 صندوقدار است، با تغییراتی در ظاهر و تجهیزات، به عنوان یک مدل مستقل روانه بازار شده. این ماشین در مدت زمان کوتاهی موفق به کسب جایگاهی در بین خودروهای خانوادگی شده است. رانا اکنون به عنوان ماشینی اقتصادی در سبد خودورهای اجاره ای نیز حضور پررنگی دارد. برای اطلاع از شرایط اجاره رانا می توانید ادامه مطلب را مطالعه کنید.

شرایط اجاره رانا

در خدمات اجاره خودرو رانا شرایط زیر برای مشتریان اعمال می شود:
- برای اجاره خودرو بدون راننده، دوره اجاره نباید از سه روز کمتر باشد.
- اجاره خودرو با راننده باید حداقل ده ساعت به طول انجامد.
- هنگام استفاده از خدمات راننده، هزینه های مربوط به طرح ترافیک و غذای راننده بر عهده مشتری خواهد بود.
- محدودیت های مسافت روزانه برای خودروهای ایرانی 250 کیلومتر، خودروهای خارجی 200 کیلومتر و خودروهای لوکس 150 کیلومتر تعیین شده است.
- در صورت استفاده از خدمات راننده و خروج از محدوده شهری، هزینه اجاره بر اساس کیلومتر محاسبه می شود.
- کافه رنت برای تخلفات رانندگی، مبلغی معادل 2 میلیون تومان را به عنوان ودیعه نگهداری می کند و پس از بررسی و در صورت نبود جریمه، این مبلغ به مشتری بازگردانده می شود.
- قبل از تحویل خودرو به مشتری، خودرو به کارواش برده شده و با باک پر تحویل داده می شود. مشتریان نیز موظفند خودرو را در همین شرایط به شرکت بازگردانند.

اجاره رانا بدون راننده

رانا یکی از پرطرفدارترین خودروهای ایرانی و یکی از خودروهای اقتصادی مجموعه کافه رنت است. این خودرو به لحاظ ظاهری شباهت زیادی به پژو 206 صندوقدار دارد. بنابراین برای افرادی که به دنبال ماشین اقتصادی با ظاهری اسپرت و زیبا هستند بسیار مناسب است. برای اینکه بتوانید رانا را بدون راننده اجاره کنید علاوه بر اینکه باید سن شما بیش از 20 باشد، لازم است که مدارک زیر را نیز به مجموعه ارائه کنید:
گواهینامه رانندگی: متقاضی باید گواهینامه رانندگی با دست کم 6 ماه اعتبار داشته باشد.
مدرک شناسایی: ارائه کارت ملی شخص اجاره کننده الزامی است.
مدرک شغلی: ارائه گواهی اشتغال به کار یا سند محل سکونت برای احراز هویت و محل سکونت فرد اجاره کننده انجام می شود.
ضمانت: ارائه یک فقره چک یا سفته به عنوان ضمانت با توجه به مدل ماشین مورد نیاز است.
ودیعه نقدی: پرداخت ودیعه نقدی به میزان مشخص شده الزامی است.
هنگام اجاره خودرو فرد اجاره کننده موظف است که مدارکی که ارائه می دهد، مستقیماً به نام خودش باشد. ودیعه ای که به صورت نقدی پرداخت می شود، بسته به نوع خودرو متغیر است و هنگام بازگشت خودرو، این ودیعه به مستاجر بازگردانده خواهد شد. در صورت اجاره خودرو بدون راننده، مسئولیت های مربوط به خودرو کاملاً بر عهده شخص اجاره کننده است و از او انتظار می رود که با رعایت اصول امانت داری، به نحو احسن از خودرو مراقبت کند.

اجاره رانا با راننده

آیا تمایلی به پذیرش مسئولیت خودروی اجاره ای ندارید؟ در این صورت می توانید سراغ خدمات اجاره رانا با راننده بروید. اجاره رانا با راننده به ساده ترین شکل ممکن امکان پذیر است. در قدم اول شما خودرو را انتخاب کرده و رزرو می کنید. در قدم بعدی با تعیین شدن هزینه های نهایی آن را پرداخت کرده و در زمان و مکان تعیین شده ماشین را تحویل خواهید گرفت.

شرایط بیمه در اجاره رانا

تمام خودروهایی که برای اجاره ارائه می دهیم دارای بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه هستند، اما این بیمه ها تمام خسارت ها را پوشش نمی دهند. برای مشتریانی که به دنبال امنیت بیشتری هستند و مایلند از هرگونه بار مالی مرتبط با خسارت ها معاف باشند، ما بیمه های الماس و طلایی را توصیه می کنیم که سطح بالاتری از پوشش را ارائه می دهند. با این بیمه ها شما در برابر خسارت های احتمالی مسئولیت مالی نخواهید داشت.

مشخصات فنی و ظاهری رانا

مشخصات فنی رانا:

رانا محصولی از ایران خودرو است که از سال 1391 تولید آن آغاز شد. این ماشین با موتوری به حجم 1.6 لیتر و نوع TU5 به بازار عرضه شده است. رانا مجهز به یک گیربکس دستی 5 سرعته است و توانایی تولید نیرویی معادل 105 اسب بخار را دارد. با چهار سیلندر و تنفس طبیعی، رانا می تواند در مدت 12 ثانیه از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسد و حداکثر سرعت آن به 189 کیلومتر بر ساعت می رسد. مصرف سوخت این خودرو در شرایط ترکیبی شهری و بزرگراهی 6 لیتر به ازای هر 100 کیلومتر اعلام شده است.

مشخصات ظاهری رانا:

رانا با چراغ های جلویی طراحی شده به شکل متوازی الاضلاع و جلوپنجره ای ساده و یکپارچه که با خطوط کرومی مزین شده، یک حس قدرتمند و مدرن را القا می کند. کاپوت خودرو با خطوط برجسته ای که تا جلوپنجره امتداد دارند، به خودرو نمایی عضلانی می بخشد. در نمای کناری، رانا ویژگی هایی از پژو 206 صندوقدار را حفظ کرده، اما با آینه های جانبی و دستگیره های در جدید، تفاوت هایی را نیز ارائه می دهد. نمای عقب خودرو ساده و بدون تزئینات اضافی است، با چراغ های عقب مستطیلی و در صندوقی که ظاهری یکدست را به نمایش می گذارد.

معرفی خودروهای اجاره ای مشابه رانا
اجاره تیگو 8 پرو مکس
تیگو 8 پرو مکس
مدل
3 تا 14 روز :
3,990,000 تومان روزانه
بیش از 14 روز :
3,850,000 تومان روزانه
حداقل اجاره 3 روز
مبلغ ودیعه ضمانت 70,000,000 تومان
اجاره جک s5
جک s5
مدل
3 تا 14 روز :
3,000,000 تومان روزانه
بیش از 14 روز :
2,900,000 تومان روزانه
حداقل اجاره 3 روز
مبلغ ودیعه ضمانت 50,000,000 تومان
واتس اپ
تخفیف 1875%
اجاره جک جی 4
جک جی 4
مدل ۱۴۰۳
3 تا 14 روز :
1,690,000 تومان روزانه
بیش از 14 روز :
1600000 0 تومان روزانه
حداقل اجاره 3 روز
واتس اپ

دیدگاه شما

فرمول: 45 - 9
02149934