اجاره فونیکس

خودرو فونیکس محصولی جدیدی از مدیران خودرو است که در سال 1400 تاسیس شده و نمایندگی رسمی کمپانی چینی چری است. این شاسی بلند چینی جزء ماشین های پرطرفدار است که مشتریان کافه رنت آن را برای مراسم ها و مناسبت های گوناگون اجاره می کنند. اگر قصد اجاره فونیکس را دارید، اطلاعاتی که در ادامه آمده است می تواند برایتان مفید باشد.

اجاره فونیکس بدون راننده

مشتریان محترم می توانند سراغ اجاره خودرو فونیکس بدون راننده بروند. در این صورت، راننده فرد اجاره کننده است مسئولیت خودرو به عهده وی خواهد بود. برای این کار لازم است که مدارک زیر را به مجموعه کافه رنت ارائه کنید.
- گواهینامه رانندگی
- مدرک شناسایی
- ارائه مدرک شغلی (برای اطلاع بیشتر از مدرک شغلی به صفحه مدارک مراجعه کنید)
- یک فقره چک یا سفته به مبلغ ارزش خودرو برای ضمانت
- ودیعه نقدی یا دیپوزیت
علاوه بر موارد ذکر شده، لازم است که سنتان بیش از 20 سال باشد و اعتبار گواهینامه تان بیشتر از 6 ماه باشد. ودیعه نقدی یا دیپوزیت نسبت ارزش ماشین تعیین می شود. بنابراین مقدار ودیعه ماشین های خارجی و لوکس بیشتر خواهد بود.

اجاره فونیکس با راننده

بنا به دلایل مختلف ممکن است که دلتان نخواهد راننده ماشین باشید و یا دوست نداشته باشید که مسئولیت ماشین به عهده شما باشد. در این صورت توصیه ما این است که خدمت اجاره فونیکس با راننده را انتخاب کنید. شما به راحتی و بدون ارائه هیچ نوع مدارک خاصی ماشین را انتخاب کرده و پس از پرداخت هزینه های لازم، ماشین در محل و زمان تعیین شده توسط شده شما، به دستتان خواهد رسید.

امکانات ویژه کافه رنت برای عروس و دامادها

برای اجاره ماشین فونیکس به عنوان ماشین عروس می توانید از مجموعه گسترده ای از طرح های گل آرایی کافه رنت در زمان رزرو خودرو استفاده کنید و بسته ای را که به سلیقه و بودجه شما می خورد انتخاب کنید. همچنین، کافه رنت به شما در انتخاب بهترین طرح برای خودروی مورد نظرتان کمک می کند و مشاوره رایگانی در مورد هماهنگی رنگ و نوع گل ها با خودرو ارائه می دهد.

سوالات متداول

چگونه می توان یک خودرو بدون راننده رزرو کرد؟
متقاضیان محترم می توانند پس از انتخاب خودرو دلخواه از طریق تماس تلفنی ، واتس اپ ، ایمیل و یا به صورت رزرو آنلاین خودرو مورد نظر خود را بدون پرداخت وجه اجاره کنند.
امکان تحویل و عودت خودرو در محل دلخواه وجود دارد؟
محل هایی که متقاضیان می توانند خودرو را تحویل و یا عودت دهند شامل: دفتر مرکزی تهران، فرودگاه مهرآباد، فرودگاه امام خمینی و محل سکونت یا هتل خود در شهر تهران است.
آیا ماشین های کافه رنت بیمه دارند؟
کافه رنت به شما اطمینان می دهد که خودروهایش از بهترین بیمه ها بهره مند هستند. شما با اجاره خودرو از کافه رنت، از پوشش های زیر نیز برخوردار می شوید: پوشش بیمه شخص ثالث، پوشش بیمه بدنه و پوشش بیمه کارت طلایی.
آیا می توانیم برای پرداخت ودیعه از ارز استفاده کنیم؟
بله، شما می توانید مبلغ اجاره خودرو را با ارز پرداخت کنید.

معرفی خودروهای اجاره ای مشابه فونیکس
اجاره تیگو 8 پرو مکس
تیگو 8 پرو مکس
مدل
3 تا 14 روز :
3,990,000 تومان روزانه
بیش از 14 روز :
3,850,000 تومان روزانه
حداقل اجاره 3 روز
مبلغ ودیعه ضمانت 70,000,000 تومان
اجاره جک s5
جک s5
مدل
3 تا 14 روز :
3,000,000 تومان روزانه
بیش از 14 روز :
2,900,000 تومان روزانه
حداقل اجاره 3 روز
مبلغ ودیعه ضمانت 50,000,000 تومان
واتس اپ
تخفیف 1875%
اجاره جک جی 4
جک جی 4
مدل ۱۴۰۳
3 تا 14 روز :
1,690,000 تومان روزانه
بیش از 14 روز :
1600000 0 تومان روزانه
حداقل اجاره 3 روز
واتس اپ

دیدگاه شما

فرمول: 44 + 21
02149934