اجاره کامارو در تهران

شورولت کامارو یکی از خودروهای لوکس کافه رنت است که امکان اجاره آن برای مشتریان محترم فراهم است. شورولت کامارو یک خودروی اسپرت و عضلانی است که در دو نوع کوپه و کانورتیبل عرضه می شود. این خودرو در چندین مدل با موتورهای مختلف از 4 سیلندر تا هشت سیلندر خورجینی با قدرت های متفاوت تولید شده و به دست مشتریان در سراسر جهان می رسد.

اجاره کامارو بدون راننده

امکان اجاره کامارو برای مشتریان کافه رنت فراهم است و فرایند بسیار ساده ای دارد. برای اجاره کامارو کافی است که مدارک مورد نیاز را به مجموعه تحویل دهید. این مدارک عبارتند از:
- شرایط سنی بالای 20 سال
- گواهینامه رانندگی
- مدرک شناسایی
- ارائه مدرک شغلی (برای اطلاع بیشتر از مدرک شغلی به صفحه مدارک مراجعه کنید)
- یک فقره چک یا سفته به مبلغ ارزش خودرو برای ضمانت
- ودیعه نقدی یا دیپوزیت

کامارو جزء خودروهای لوکس طبقه بندی می شود. از این رو مبلغ ودیعه آن بیش از سایر ماشین هاست. کمترین مدت اجاره 3 روز است و متقاضیان می توانند تا 14 روز این ماشین را اجاره کنند. در صورتی که مدت زمان اجاره شما بیشتر از 14 روز باشد، مبلغ پرداختی شما با تخفیف ویژه محاسبه شده و کمتر خواهد بود.

اجاره کامارو با راننده

اگر نمی خواهید خودتان رانندگی کنید یا مسئولیت این خودروی لوکس و گران قیمت را بپذیرید، می توانید از سرویس اجاره کامارو با راننده استفاده کنید. تنها فقط کافی است خودروی مورد نظرتان را انتخاب کرده و هزینه های آن را بپردازید. ما خودرو را در زمان و مکانی که شما مشخص کرده اید، تحویلتان خواهیم داد.

امکانات ویژه کافه رنت برای عروس و دامادها

کامارو خودروی بسیار زیبایی است و جلوه آن برای ماشین عروس بسیار زیبا خواهد بود. به همین دلیل در کافه رنت خدمات ویژه ای به عروس و دامادها ارائه می شود. کافه رنت به شما امکان می دهد که در هنگام رزرو خودرو، از طرح های گل آرایی متنوع و زیبایش استفاده کنید و بسته ای را که با بودجه و سلیقه شما همخوانی دارد انتخاب کنید. علاوه بر این، مشاوران کافه رنت شما را در انتخاب طرح مناسب برای خودروی مورد نظرتان یاری کرده و به شما مشاوره رایگانی در مورد تطبیق رنگ و نوع گل ها با خودرو می دهد.

سوالات متداول اجاره ماشین

چگونه می توان یک خودرو بدون راننده رزرو کرد؟
متقاضیان محترم می توانند پس از انتخاب خودرو دلخواه از طریق تماس تلفنی ، واتس اپ ، ایمیل و یا به صورت رزرو آنلاین خودرو مورد نظر خود را بدون پرداخت هیچ وجهی اجاره کنند.
امکان تحویل و عودت خودرو در محل دلخواه وجود دارد؟
شما می توانید خودروی اجاره ای خود را در این محل ها دریافت و تحویل دهید: دفتر مرکزی کافه رنت در تهران، فرودگاه های مهرآباد و امام خمینی و هر جای دیگری در تهران.
آیا ماشین های کافه رنت بیمه دارند؟
شما می توانید با خیال راحت از کافه رنت خودرو اجاره کنید، چون خودروهای این شرکت بیمه های مطمئن و کاملی دارند. با اجاره خودرو از کافه رنت، شما از این پوشش های بیمه نیز بهره مند می شوید: پوشش بیمه شخص ثالث، پوشش بیمه بدنه و پوشش بیمه کارت طلایی.
آیا می توانیم برای پرداخت ودیعه از ارز استفاده کنیم؟
بله، شما می توانید مبلغ اجاره خودرو را با ارز پرداخت کنید.

معرفی خودروهای اجاره ای مشابه شورلت کامارو
تخفیف 30%
اجاره تیگو 7 (ویژه)
تیگو 7 (ویژه)
مدل
3 تا 14 روز :
3000000 2,100,000 تومان روزانه
حداقل اجاره 3 روز
مبلغ ودیعه ضمانت 50,000,000 تومان
اجاره هیوندای سوناتا LF
هیوندای سوناتا LF
مدل
3 تا 14 روز :
3,500,000 تومان روزانه
بیش از 14 روز :
3,290,000 تومان روزانه
حداقل اجاره 3 روز
مبلغ ودیعه ضمانت 60,000,000 تومان
واتس اپ
اجاره آریزو 6
آریزو 6
مدل
  • A/C
  • A
  • 2
  • 5
  • 4
  • 4
3 تا 14 روز :
2,000,000 تومان روزانه
بیش از 14 روز :
1,850,000 تومان روزانه
حداقل اجاره 3 روز
مبلغ ودیعه ضمانت 40,000,000 تومان

دیدگاه شما

فرمول: 29 - 8
02149934