اجاره خودرو برای مسافرت های بین شهری با قیمت ارزان

اجاره خودرو برای مسافرت های بین شهری با قیمت ارزان
کشور عزیزمان ایران، کشوری چهار فصل است که سفر کردن در هر کدام از فصل های سال، زیبایی منحصر به فرد خود را دارد. به عنوان مثال در تابستان افرادی که قصد مسافرت دارند ، می توانند به شمال از کشور بروند و از جنگل ها و آبشارهای زیبای مناطق شمالی کشور لذت ببرند؛ اما اگر در فصل زمستان قصد مسافرت دارید، مناطق جنوبی کشور مثل شیراز یا جزیره کیش مقصدهایی ایده آل برای مسافرت محسوب می شوند. بنابراین زندگی کردن در یک کشور چهار فصل، این مزیت ها را نیز دارد. اما گاهی اوقات افرادی که قصد مسافرت را دارند، وسیله نقلیه شخصی خود را ندارند؛ در ادامه روش هایی را به شما پیشنهاد می کنیم تا با استفاده از آن ها بتوانید خودرو ارزان اجاره کنید و به سفر بروید.

اجاره خودرو ارزان قیمت برای مسافرت

قبل از این که به سراغ معرفی خودروهایی برویم که شما با استفاده از آن ها می تواندی به سفر بروید و از همراهی با دوستان و خانواده خود لذت ببرید، بهتر است مقصدهایی را به شما معرفی کنیم که می توانید آن ها را برای سفرتان انتخاب کنید.

قشم

فاصله ی تهران تا قشم حدود 1388 کیلومتر است. این جزیره زیبا که در نزدیکی بندرعباس و کیش قرار گرفته است ، یکی از زیباترین و مناسب ترین مقصدها برای افرادی است که دوست دارند دریای جنوب از کشور را با تمام وجود لمس کنند.

دره ستارگان قشم؛ پرواز در یک رویا


دره ستارگان قشم
اگر از افرادی که به قشم سفر کرده اند و مناطق گردشگری آن را دیده اند بپرسید که بهترین جاذبه گردگشگری که توجه شان را جلب کرده است، چه بود، اکثر آن ها بدون لحظه ای درنگ اسم دره ستارگان را بر سر زبان می آوردند. با گذشت سال ها، این کوه ها و دره ها تغییر شکل داده اند و فرم عجیبی را به خود گرفته اند که اگر هنگام شب به دیدن این دره بروید، قطعا دچار توهم می شوید. مردم محلی معتقدند این اشکال عجیب و غریب در اثر برخورد ستارگان به این کوه ها شکل گرفته و به همین خاطر اسم آن را دره ستارگان گذاشته اند.

جزیره ناز

این جزایر که در واقع سه صخره اند و در میان دریا قرار گرفته اند، جزو زیباترین مناطق گردشگری قشم اند که در کنار همراهانتان می توانید لحظات زیبایی را در آن ثبت کنید. برای رفتن به این جزایر، نیازی نیست که از قایق یا وسیله خاصی استفاده کنید، زیرا مسیری از ساحل به این صخره ها باز می شود که با استفاده از این مسیر می توانید قدم زنان به آن برسید. تصور این که روی این صخره ها استاده اید و قطرات موج دریا و شن، پاهای شما را در بر می گیرد و خورشید نیز در حال غروب کردن است، می تواند آدم را تا ساعت ها حیران کند.

جنگل حرا قشم

جنگل حرا قشم
این جنگل دریایی شگفت انگیز و چشم نواز، در قسمت میانی جزیره قشم قرار گرفته است. این درختان با ریشه هایی درهم تنیده و قطور، در آب شور دریا به راحتی رشد کرده اند و روزانه بر تعداد آن ها افزوده می شود. یکی از زیبایی های این جنگل ها این است که وقتی آب دریا بالاست، به زیر آب می روند، به طوری که چیزی از آن ها پیدا نیست و گویی جنگل حرایی وجود نداشته است. وقتی که آب دریا پایین می آید شما به راحتی می توانید با قایق از بین این جنگل اسرار آمیز عبور کنید و از زیبایی آن لذت ببرید. البته این نکته را به خاطر بسپارید که وقتی آب دریا بالاست، از روی این جنگل ها عبور نکنید، زیرا ممکن است موتور یا بدنه قایق به آن ها گیر کند و قایق شما واژگون شود.

بندرعباس

با وجود اینکه قشم یکی از بهترین مقصدهایی است که می توانید برای سفر انتخاب کنید و ما هم به علت محدودیتی که داریم، نتوانستیم از تمامی نقاط گردش گری این جزیره زیبا برای شما بنویسیم، اما بندرعباس نیز می تواند به عنوان یک سفر لوکس برای شما محسوب شود.

این بندر تجاری، جزو 5 نقطه برتر ایران از نظر تنوع مراکز خرید و پاساژ و ... است. اگر به دنبال شهری می گردید که بتوانید مدت ها در پاساژهای آن به گشت و گذار مشغول شوید، بندرعباس را به شما پیش نهاد می کنیم. این شهر پتانسیل این را دارد که روزها و هفته ها با مراکز خرید متنوعش شما را سرگرم کند. بندرعباس قطعا می تواند مقصد مناسبی برای افرادی باشد که به صورت خانوادگی به سفر می روند. ساحل این بندر زیبا نیز جزو زیباترین ساحل های جنوب کشور است.

مشهد

فاصله تهران تا مشهد اگر بخواهید با خودروی سواری سفر کنید، چیزی بین 950 تا 1000 کیلومتر است که بسته به مسیری که انتخاب می کنید، ممکن است این فاصله در حدود 50 کیلومتر کمتر یا بیشتر شود.
حرم امام رضا مشهد
این شهر مقدس که حرم امام رضا در آن قرار دارد، سالانه پذیرای هزاران مسافر از اقسا نقاط ایران و جهان است. مشهد جزو بزرگ ترین شهرهای ایران است و همانند بندرعباس، مراکز خرید و پاساژهای گوناگونی دارد که می تواند تا روزها شما را سرگرم کند.. علاوه بر این موارد، این شهر زیبا دارای چند مجموعه بزرگ و تفریحی است به نام سرزمین موج های آبی و سرزمین موج های خروشان که افراد در تمام سنین می تواند با ورود به این پارک های آبی، لحظات خوب و خوشی را سپری کنند.

مقصدهای زیر 1000 کیلومتر برای مسافرت

در صورتی که مرخصی شما درحدی نیست که بتوانید به سفرهای طولانی و دور و دراز بروید، و یا به طور کلی حوصله مقصدهای دور برای سفر رفتن را ندارید، برای شما چند مکان تفریحی داریم که فاصله آن ها از تهران زیر 1000 کیلومتر است. پس در ادامه با ما همراه باشید.

روستای برغان کرج

مهد چنارهای هزار ساله، لقبی است که افراد محلی به این روستای چشم نواز که در 13 کیلومتری کرج قرار دارد، داده اند. در این روستای دل انگیز، رودخانه ای پر آب جریان دارد که طراوت و نشاط خاصی را به این روستا بخشیده است. در اطراف این رودخانه، درخت های چنار سر به فلک کشیده اند که این روستا را به مقصدی عالی برای افراد شهر نشین، به خصوص برای تهرانی ها و کرجی ها تبدیل کرده است. با وجود این که طبیعت این روستا بسیار زیبا و چشم نواز است، اما آثار باستانی آن به خاطر باران تقریبا تخریب شده و چیزی از آن ها باقی نمانده است. اگر به این روستای زیبا سفر کردید، حتما غداهای محلی آن را نیز امتحان کنید؛ همچنین از سوغات های این روستا، می توان به آلوی برغانی که تقریبا بین همه مردم ایران شناخته شده است، اشاره کرد.

میدان نقش جهان در اصفهان

میدان نقش جهان در اصفهان
فاصله تهران تا اصفهان، حدود 450 کیلومتر است و به همین دلیل در لیست مقصدهای زیر 1000 کیلومتر قرار گرفته است. این شهر بزرگ که دارای قدمتی چند هزار ساله است، نه تنها در ایران، بلکه در اکثر نقاط جهان معروف و مشهور است.
به جرعت می توان گفت اگر به اصفهان بیایید، آن را در لیست 10 شهر محبوبتان قرار می دهید. میدان نقش جهان که جزو معروف ترین آثار باستانی اصفهان( بعد از سی و سه پل) به شما می رود، دومین میدان بزرگ جهان است. این میدان در گذشته، محلی برای برگذاری جشن های مختلف و مراسم هایی مثل چوگان بوده است که افراد از نقاط مختلف ایران در این میدان گرد هم می آمدند به رقابت مشغول می شدند.
این میدان زیبا که دارای فواره های متنوع و حوض های پر از آب است، قطعا تا ساعت ها محل مناسبی برای تفریح و لذت بردن است. در اطراف این میدان نیز مغازه هایی وجود دارد که اکثرا وسایل و ظرف های مسی می فروشند و شما می توانید در صورت تمایل از آن ها خرید کنید. بنابراین اصفهان را در اولویت برای سفر خود قرار دهید.
اجاره خودرو ارزان برای گردش و سفر
حالا که با چند مقصد زیبا برای سفرتان آشنا شدید بهتر است برای آن دسته از افرادی که ماشین شخصی ندارد و یا ماشین شخصی شان دارای مشکل است، پیشنهادی را مطرح کنیم تا با استفاده از آن به راحتی به سفر بروند. برای حل این مشکل، بهترین و منطقی ترین راه، اجاره کردن خودرو است که شما با توجه به تعداد همسفرانتان و مقصدتان، باید نوع خاصی از ماشین را اجاره کنید.
اجاره خودرو برای مقصدهای زیر 1000 کیلومتر

در صورتی که قرار نیست به سفری طولانی بروید و تعداد همسفرانتان کم است، می توانید از خودروهای ایرانی یا خارجی استفاده کنید که قدرت پایین یا متوسطی دارند. در زیر به چند مورد از این خودروها اشاره می کنیم.

کیا سراتو


کیا سراتو

کیاموتورز، یکی از پر آوازه ترین کمپانی های خودروسازی است که سال ها است محصولاتش در ایران به فروش می رسد. در صورتی که قرار است خودرویی را به صورت روزانه اجاره کنید، و سفری طولانی در پیش ندارید، کیا سراتو یکی از انتخاب های ایده آل برای شما به شمار می رود. این ماشین دنده اتومات و دارای ظرفیت 5 نفر است که برای سفرهای خانوادگی و کم جمعیت، مورد مناسبی است.

پژو پارس


پژو پارس

اگر بخواهیم چند مورد از ماشین های باکلاس ایرانی را نام ببریم، قطعا پژو پارس که معمولا مردم به آن پرشیا می گویند، جزو 3 خودروی اول در این دسته بندی قرار می گیرد.
این خودرو دارای 5 نفر ظرفیت است و با قدرت مناسبی که دارد، برای سفرهای کوتاه و متوسط بسیار مناسب است. این ماشین در دسته خودروهای ارزان برای اجاره قرار می گیرد.

اجاره خودرو برای مقصدهای بالای 1000 کیلومتر

در صورتی که مقصد شما برای سفر، شهری دور است، و تعداد افرادی که قرار است با شما بیایند نیز تقریبا بالا است، پس بهتر است خودرویی را انتخاب کنید که تحمل این فشار را داشته و از قدرت نسبتا بالایی بهره ببرد.

هیوندای سانتافه نیو


هیوندای سانتافه نیو

این خودروی شیک و با کلاس، در عین زیبایی، دارای قدرتی مثال زدنی است. 7 نفر ظرفیت دارد که به راحتی می تواند اعضای خانواده یا جمعی از دوستان را در خود جای دهد. این ماشین به لطف سیستم تعلیقی که توسط مهندس های خبره این کمپانی تولید شده، راحتی و آرامش را برای شما به هنگام سفر به ارمغان می آورد.

BMW X4

این زیبای آلمانی، 5 نفر ظرفیت دارد. این ماشین به علت تست هایی که پشت سر گذاشته است، جزو ایمن ترین و مقاوم ترین خودروهای سری بی ام دبیلیو به شمار می رود. پس اگر سفری طولانی در پیش دارید و زیبایی، راحتی و امنیت برای شما مهم است، این ماشین مخصوص شما ساخته شده که می توانید آن را اجاره کنید.

کافه رنت، همگام با مشتری

در این مقاله سعی ما بر این بود که مقصدهای جذابی برای سفرتان را به شما معرفی کنیم.
در صورتی که برای سفرتان نیاز به اجاره ماشین دارید، مجموعه بزرگ کافه رنت با سال ها سابقه در خدمت شما عزیزان است. این مجموعه از ابتدای تاسیس تا کنون، رضایت مشتری را در اولویت گذاشته و برای آن ها آفرهای ویژه ای دارد. بنابراین یکی از بهترین گزینه ها و مجموعه ها برای اجاره ماشین، مجموعه کافه رنت است که با اجاره روزانه خودروها و قیمت مناسب، آرامش و سفری لذت بخش برای شما فراهم می کند.

دیدگاه شما

فرمول: 49 + 18
02149934