مکان های ایرانگردی

ایران کشوری پهناور است که به چهار فصل بودن مشهور است. کشور ایران با توجه به فصول سالش به 1. مناطق کویری 2.نیمه کویری 3.کوهستانی 4.لگه های حاصلخیز را در خود گنجانده است. ایران را میتوان با چنین مناطق و فصولی به گستردگی گردشگران و مسافران داخلی و خارجی دانست شرکت کافه رنت با همکاری مستقیم با سازمان گردشگری و در اختیار داشتن راهنمایان گردشگری با اجاره خودرو ارائه خدمات می نماید. با ما همراه باشید تا با مکان های گردشگری ایران آشنا شوید.

تنوع اقلیم ایران

کشور ایران از اقلیم متوعی برخوردار است که مشاوران گردشگری کافه رنت با توجه به خصوصیات و سلیقه ی مشتریان خود مکان های گردشگری را پیشنهاد می کند. شما می توانید با توجه به مکان گردشگری خود با توجه به اقلیم خاص اون منطقه با مشورت مشاوران ما خودروی خود را رنت نمایید. همانطور که میدانید هر منطقه برای گردشگری خودروی خاص خود را می طلبد.

که عبارتند از:

  • شهرهای معتدل و مرطوب
  • استان های گرم و خشک
  • شهر های سرد و کوهستانی

چه نوع خودرویی برای مکان گردشگری اجاره کنیم؟

خودروی مورد نظر برای گردشگری با توجه به مکان گردشگری خاص و متفاوت می باشد. اجاره خودرو باید با مشورت مشاور راهنما انجام بپذیرد. کارشنان تعلیم دیده و آموزش دیده از طرف سازمان گردشگری در این زمینه به کمک شما خواهند آمد و بهترین ماشین را برای شما رنت خواهند کرد. فقط کافیست که سلیقه و علایق خود را در مکان گردشگری ایران با توجه به آب و هوا و اقلیم های متفاوت ابران پهناور با متخصصان ما در میان بگذارید تا بهترین و جذاب ترین مکان ها را برای شما پیشنهاد بدهند.

دریاچه چورت

دریاچه چورت یکی از مناطق بکر بخش چهار دانگه شهرستان ساری می باشد. این دریاچه به دلیل نزدیکی به روستای چورت، دریاچه چورت هم نامیده می شود. سر سبزی و درختان و جنگل ها و پیدایش دریاچه و مراتع اطراف دریاچه چاورت باعث شده این منطقه جزو مناطق گرشگری ساری محسوب شود و هر ساله کافه رنت با اجاره خودرو این مکان را برای گردشگری مسافران خود در نظر بگیرد.

شما باید پس از انتخاب خودرو، تعداد روزهایی که خودرو را رنت می کنید را در اختیار شرکت قرار دهید. تا کارشناسان ما بتوانند با هماهنگ های لازم پرطرفدارترین و جذاب ترین مسیر رابه شما پیشنهاد بدهند. از طرفی شما را با راننده یی که اشراف به مسیر انتخابی را دارد روبرو نمایند تا با راننده تعلیم دیده ی خود آشنا شوید.

برای اجاره خودرو بدون راننده در ساری می توانید از طریق تماس تلفنی و یا از طریق سایت آنلاین و بدون حضور در شرکت خودرو را برای تعداد روزهای موردنیازتان رزرو کنید.

غار یخی چما

از توابع بخش مرکزی شهرستان کوهرنگ استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد. کافه رنت با در اختیار داشتن انواع خودرو ها غار یخی چما را یکی از نادرترین و شگفت انگیزترین غارهای استان چهارمحال و بختیاری را به گردشگران ایرانی و خارجی خود پیشنها می دهد. قندیل های یخ و توده های عظیم برف به صورت دائمی و در تمام فصول سال و انباشته شدن حجم زیادی از برف در این غار باعث شده مسافران را به دور خود جمع کند. شما می توانید با در اختیار داشتن خودرو و حتی راهنمای سفر از شرکت کافه رنت از این منطقه شگفت انگیز دیدن نمایید.

سرعین

سرعین به علت چشمه هاي آبگرم فراوان يکي از مناطق گردشگري در استان اردبيل است. سرعین داراي چندین چشمه آب گرم معدني مي باشد که از کوه سبلان سرچشمه گرفته است. اجاره خودرو کافه رنت سرعین را یکی از خدمات ویژه خود برای مشتریان خود در نظر گرفته است. البته مسافران با اجاره ماشین با راننده بیشتر در نظر دارند از مکان های بین راه و جاده سر سبز این منطقه دیدن نمایند.

شما می توانید از طریق دیدن خودرو های کافه رنت از سایت بازدید نمایید و ماشین مورد نظر خود را رنت کنید و در سریع ترین زمان مشاوران ما با شما تماس برقرار می نمایند . و ملاقات با راننده را جهت آشنایی برای شما فراهم می آورند.

قیمت اجاره ماشین در سرعین بستگی به نوع خودرو از جمله : شرکت سازنده هیوندا , بنز , و… و شاسی وکفی و با راننده و یا بدون راننده و تعداد روزهای رنت متفاوت می باشد.

کاخ آپادانای شوش

کاخ آپادانای شوش قصر زمستانی شاهان هخامنشی بوده است. کاخ داریوش واحدهای مختلفی از جمله تالار بار عام، حرم سرا، دروازه و کاخ پذیرایی و همچنین سه حیاط مرکزی دارد. مشاوران گردشگری کافه رنت شما را به دیدن کاخ آپادای شوش دعوت خواهند کرد. لازم به ذکر است اکثر گردشگران تاریخی تمایل به رنت خودرو با راننده را دارند که همان متخصص گردشگری شما محسوب می گردد.

آبشارهای شوشتر (سیکاها)

آبشارهای شوشتر در استان خوزستان واقع است. در این آبشارهای بزرگ، آسیاب های فراوان، آبشارها، کانال ها و تونل های بزگ هدایت آب و سیکا که محلی برای استراحت و تفریح است قابل توجه و شگفت انگیز در نظر گرفته شده است.

کافه رنت یکی از خدمات پرطرفدارش در استان خوزستان می باشد که به دلیل جاذبه های فراوان این منطقه گردشگران زیادی را جذب خود کرده است. کافه رنت با اجاره ودرو به مشتریان خدمات ارائه می دهد. شما می توانید با اجاره خودرو مناسب با توجه به استان پر بازدید خوزستان و مناطق بیشماری از مناطق گردشگری به گردش بپردازید. از مکانهای تاریخی و مذهبی و تفریحی و… بازدید داشته باشید.

پارک جنگلی گیسوم

پارک جنگلي گيسوم یکی از نقاط جذاب و شگفت انگیز در استان گیلان و شهرستان تالش است. پارک جنگلی گیسوم , با درختانی سر به فلک کشیده باعث شده تونل جنگلی را در دل خود ایجاد کند. همین تونل جنگلی و سرسبز , پارکی پر بیننده وپر بازدیر را برای گردشگران فراهم کرده است. فصل بهار و تابستان بهترین زمان برای گزدشگری در این منطقه می باشد هرچند این جنگل در پاییز با برگ های رنگانگش زیبایی خاص به خود میبخشد و طرفداران خود را نیز دارد. با اجاره خودرو باراننده مجرب و مشرف به این مناطق شما میتوانید از مسیر و جاده های سر سبز شمال بهترین لذت و بهره را ببرید. راننده مجرب کافه رنت شما را از زیبا ترین مسیر شما را هدایت خواهد کرد.

آرامگاه کوروش کبیر

آرامگاه کوروش بزرگ، « مشهد مادر مقدس »در ایران شهرت گرفته است. مهم ترین اثر مجموعه ی پاسارگاد؛ از سال 1820 به بعد به عنوان آرامگاه کوروش، شناسایی شد. این بنای تاریخی که بنای آرامگاه کوروش می باشد از شگفت انگیز ترین آرامگاه در جهان می باشد. که از سنگ های عظیم که درازای بعضی از آنها به هفت متر می رسد. بنای آرامگاه، میان باغ های سلطنتی قرار داشت و ، بنا شده است. آرامگاه کوروش کبیر, یکی از مکان هایی است که کافه رنت با اجاره خودرو با راننده و بدون راننده به مسافران خود پیشنهاد می دهد.

اجاره ماشین با راننده برای مسافران و گردشگران خارجی که از کشورهای خارجی به ایران به قصد آرامگاه کوروش می آید و از مسیرها و مکانهای گردشگری اصلاع ندارند. به همین دلیل اجاره ماشین با راننده برای آنها بهترین گزینه است چرا که می توانند در آسایش کامل و بدون دغدغه به گردش و سیلحت خود بپردازند و امور رانندگی و مسائل پیرامون آن از جمله بیمه و… را به کافه رنت بسپارند.

دیدگاه شما

فرمول: 47 - 18
whatsapp robot cafeerent whatsapp robot cafeerent
02149934