سفر گروهی و خانوادگی به کیش

جزیره زیبای کیش یک مقصد محبوب گردشگری به ویژه در فصل بهار و زمستان است. این جزیره یک منطقه آزاد بوده و حال و هوای خاصی نسبت به دیگر مناطق کشور دارد. اماکن تفریحی گردشگری، دریا و جاذبه های دیدنی متعدد موجب شده تا سالانه افراد زیادی راهی سفر به کیش شوند. دراین بین افرادی هم هستند که علاقه دارند با خانواده یا دوستان خود به صورت دسته جمعی سفر کنند. ما در کافه رنت شرایطی را فراهم کرده ایم که شما بتوانید به صورت گروهی و به راحتی به مناطق گردشگری بروید.

شرایط اجاره ون در کیش


همان طور که می دانید یکی از خصوصیات منحصربه فرد سفر به کیش اجاره ماشین است. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که با خانواده یا دوستان سفر می نمایید، اجاره ون در کیش می تواند راهگشای بسیاری از معضلاتتان باشد. هنگامی که تعداد شما بیش ازحد معمول باشد، اجاره ون بهترین گزینه است.

اجاره ون در کیش از کافه رنت


کافه رنت به عنوان یک مرکز معتبر اجاره ماشین در تهران و سایر شهر های بزرگ و گردشگری ایران فعالیت دارد که شرایط اجاره ون فوق العاده ای را برای جزیره کیش فراهم کرده است. یکی از خدمات محبوب کافه رنت اجاره ون، مینی بوس و اتوبوس است. اجاره ون در کیش برخلاف ماشین های سواری، ساعتی است. البته جدا از نحوه محاسبه هزینه تفاوت های دیگری نیز در مقایسه با سایر خودروها دارد. به دلیل نیاز به گواهینامه خاص و شرایط این خودرو، اجاره آن معمولا به صورت با راننده امکان پذیر است.

اجاره ون بدون راننده

اگر شما گواهینامه مخصوص رانندگی با ون را دارید می توانید در خواست اجاره ون بدون راننده را نیز بکنید. کارشناسان ما همیشه پاسخگوی سوالات ما در مورد اجاره هستند. البته به صورت پیش فرض هنگامی که از کافه رنت ون اجاره کنید، این خودرو با راننده در اختیار شماست تا اوقات خوشی داشته باشید. به دلیل وجود راننده، مدارک اجاره ون نیز با سایر خودرو های اجاره ای متفاوت است.

اجاره ون بدون نیاز به مدارک

همان طور که می دانید برای اجاره خودرو های دیگر (بدون راننده) نیاز به داشتن حداقل 20 سال سن، ارائه گواهینامه با حداقل 6 ماه اعتبار باقی مانده، مدارک شناسایی، ضمانت نامه و ودیعه نقدی است. هنگام اجاره ون از آنجا که راننده اختصاصی شرکت وظیفه رانندگی را بر عهده دارد، هیچ کدام از این مدارک نیاز نیست. با اجاره ون تنها نیاز است مبلغ مدنظر را پرداخت کنید و نیازی به ارائه هیچ مدرک و ضمانت نامه خاصی ندارید. همچنین با توجه به حضور راننده، تمام مسئولیت خودرو به طور کامل بر عهده راننده کافه رنت است.

نحوه محاسبه هزینه ها

برای مسیر های داخل شهری، هزینه اجاره ون به صورت ساعتی و برای مسیر های خارج شهری با توجه به مسافت و تعرفه آن محاسبه می شود. نکته دیگر برای اجاره ون با راننده مدت اجاره است؛ حداقل زمان اجاره ون در کیش 10 ساعت است.

چرا ون اجاره کنیم؟

در ادامه بررسی شرایط اجاره ون در کیش، شاید شما هم پیش تر به این موضوع پی برده باشید که اهمیت اجاره ون زمانی مشخص می شود که قصد داشته باشید دسته جمعی سفر کنید. هنگامی که تعداد شما افزایش پیدا کند اجاره ون بسیار به صرفه است. ون های با سقف کوتاه بین 8 تا 10 نفر ظرفیت داشته و ون های تشریفاتی 10 تا 14 نفر ظرفیت دارند. با اجاره ون هزینه های شما تا حد زیادی کاهش پیدا خواهد کرد. این کاهش هزینه به دو دلیل است:

اجاره ساعتی خودرو


علت اول که در قسمت های قبلی نیز به آن اشاره شد، امکان اجاره ساعتی خودرو ون است. تعرفه این خودرو ها نه تنها پایین تر است بلکه به صورت ساعتی نیز بوده و لازم نیست حتماً خودرو را روزانه اجاره کنید.
2. ظرفیت ون
تصور کنید جمعیت شما 10 نفر است؛ در این صورت نیاز دارید حداقل 2 عدد ماشین اجاره کنید و اجاره هر ماشین هزینه بسیار بیشتری نسبت به ون خواهد داشت. با اجاره ون تمامی 10 نفر در یک خودرو در کنار هم سفر می کنند که موجب کاهش هزینه ها می شود.

سفر گروهی و خانوادگی به کیش

کافه رنت؛ هم سفر همیشگی


در بررسی شرایط اجاره ون در کیش تنها هزینه موردبحث نیست ؛ هنگامی که به صورت خانوادگی یا دوستانه با ون در کنار هم به گشت وگذار بروید، هم لحظات خوشی خواهید داشت و هم گشت وگذار و دسترسی به یکدیگر آسان تر است. بسیاری از خاطرات خوش سفر زمانی ساخته می شوند که در کنار یکدیگر هستید. خستگی رانندگی و مشکلات پیدا کردن مسیر نیز وجود نخواهد داشت. از طرفی ممکن است افرادی که به سفر رفته اند، گواهینامه و شرایط رانندگی نداشته باشند یا فقط یک نفر شرایط رانندگی داشته باشد؛ در این صورت نمی توان چند خودرو اجاره کرد. در این مواقع نیز کافه رنت شما را تنها نمی گذارد؛ اجاره ون در کیش از کافه رنت میسر بوده و بدون ارائه هیچ مدرک خاصی می توانید یک ون همراه با راننده تحویل بگیرید.

امکان اجاره چه ون هایی از کافه رنت وجود دارد؟


امکان کرایه انواع ون های مدرن و تشریفاتی از کافه رنت وجود دارد. برخی از ون هایی که می توانید از ما اجاره کنید به شرح زیر هستند:

اجاره ون

• ون دلیکا


این خودرو به دلیل قیمت پایین تر نسبت به سایر ون ها بسیار پرطرفدار است. با توجه به هزینه کمتر و صرفه اقتصادی در عین راحتی و کیفیت فنی، ون دلیکا به عنوان سرویس کارکنان شرکت ها و برای مسافرت های بیش از 5 نفر گزینه خوبی است. ظرفیت این ون 9 نفر به اضافه یک نفر راننده است.

• ون تویوتا هایس


می توان گفت این ون یکی از محبوب ترین ون ها در بین کاربران کافه رنت است. ویژگی های فنی مطلوب و راحتی این خودرو موجب استقبال افراد شده است. ون تویوتا هایس تا 15 نفر ظرفیت دارد. جا دار بودن، راحتی و مصرف سوخت بهینه باعث شده تا انتخاب این خودرو را در سفرهای دسته جمعی به شما پیشنهاد دهیم.

ون سفید

• ون هیوندای H350


شرایط ظاهری، فنی و راحتی مسافران باعث شده تا این ون در دسته خودرو های لوکس کافه رنت قرار گیرد. ون هیوندای H350 در بین سرویس شرکت ها، مجالس و تشریفات بسیار محبوب است. ظرفیت این ون 14 نفر است. همچنین این ون بسیار جادار بوده و برای وسایلتان هم نگرانی نخواهید داشت. این خودرو به عنوان یکی از مدرن ترین نمونه های داخل کشور با امکانات رفاهی عالی، پیشنهاد کافه رنت به شماست.

توجه داشته باشید که تمامی ون های کافه رنت با توجه به مجهز بودن به سیستم های کنترل خودرو در پیج و سرازیری، دارا بودن ترمز ABS، کپسول آتش نشانی و ... بسیار امن بوده و ازلحاظ ایمنی سفر نیز خیالتان آسوده خواهد بود. رانندگان شرکت نیز مجرب و بااخلاق هستند و تمامی شرایط برای لذت بردن شما از سفر محیا است.

نکات مهم در بیمه و اعتبار!


یکی از مشکلات شرایط اجاره ون در کیش، عدم اعتبار شرکت خدمات دهنده است. با توجه به اینکه در حال حاضر استعلام اعتبار و ثبت رسمی این شرکت ها دشوار است، باید بسیار مراقب باشید. اگر به اعتبار شرکت خدمات دهنده توجه نکنید، اجاره ون در کیش برایتان مشکل ساز خواهد شد.
در بعضی از مواقع ماشین ها بیمه نبوده یا در صورت ارائه مدرک یا ضمانت نامه امکان سوءاستفاده وجود دارد. همچنین ممکن است مبلغ ودیعه به شما بازگردانده نشود. کافه رنت تنها شرکتی است که مجوز اجاره خودرو از وزارت راه دریافت کرده است. تمامی خودرو های ما با سه نوع بیمه عرضه می شوند. بیمه ی پایه رایگان بوده و ماشین های کافه رنت همگی مجهز به این بیمه هستند. دو پکیج بیمه دیگر نیز قابل فعال سازی است تا خیالتان راحت تر باشد؛ برای کسب اطلاعات بیش تر می توانید به سایت کافه رنت مراجعه نمایید.

ون مشکی

سفری خوش با ون های کافه رنت


اگر قصد سفر به کیش با جمعیت بیشتر از 5 نفر را دارید، اجاره ون در کیش گزینه ای عالی خواهد بود. این انتخاب موجب کاهش هزینه ها، راحتی و لذت هرچه بیشتر از سفر خواهد شد. جزیره های کیش و قشم به عنوان دو قطب گردشگری در جنوب کشور محسوب می شوند . شرکت کافه رنت با سال ها سابقه در زمینه اجاره خودرو سواری، ون، مینی بوس، اتوبوس و ... کارنامه درخشانی دارد.
بسیاری از سازمان های گردشگری و شرکت های معتبر، مشتری دائمی کافه رنت هستند. اجاره ون از کافه رنت در هر دو جزیره قشم و کیش امکان پذیر بوده و برای اجاره ون هیچ نیازی به ارائه مدرک و ضمانت نیست. شرایط اجاره ون در کیش این شرکت بسیار عالی بوده و تنها کافی است زمان و مکان موردنظرتان را تعیین کنید و پس ازآن در زمان و مکان تعیین شده، راننده منتظر شما است. به همین راحتی!

دیدگاه شما

فرمول: 38 - 23
whatsapp robot cafeerent whatsapp robot cafeerent
02149934