اجاره خودرو در مشهد

اجاره خودرو در مشهد با خودروهای ایرانی و خارجی به مشتریان خدمات رسانی می کند. خدمات اجاره ماشین در مشهد به صورت بدون راننده و با راننده است. تمام خودروهای اجاره ای مشهد با پوشش بیمه کامل رنت داده می شوند. قیمت کرایه ماشین در مشهد دارای قیمتی مقرون به صرفه می باشد. برای رزرو خودرو در مشهد می توانید از طریق واتساپ، ایمیل و یا تماس با کارشناسان کافه رنت ما در مشهد اقدام کنید.

شرایط و مقررات بیمه خودروها

 بیمه پایهبیمه طلایی بیمه الماس
بیمه سرقت خودرو
تصادف شخص ثالث و خودرو
امداد جاده ای در کمتر از 60 دقیقه
بیمه سرقت لوازم خودرو
حفاظت از وسایل و تصادفات شخصی
تعویض رایگان خودرو در کمتر از 24 ساعت
بیمه لاستیک و شیشه و چراغهای خودرو
هر نوع خسارت و بلایای طبیعی
افت قیمت و حق توقف در تعمیرگاه
ارائه اقامتگاه در زمانی مشکلات فنی خودرو
مسئولیت مالی مشتری تا سقف (خودرو اقتصادی)30,000,000 18,000,0009,000,000
مسئولیت مالی مشتری تا سقف (خودرولوکس)95,000,00070,000,00035,000,000
قیمت بیمه برای خودرو های اقتصادی (تومان)رایگان40,00060,000
قیمت بیمه برای خودرو های لوکس (تومان)رایگان230,000350,000

سوالات اجاره خودرو در مشهد

شما میتوانید خودروی مورد نظر خود را در هر مکانی که مایل باشید در شهر مشهد خودرو را ازما تحویل بگیرید و یا آن را عودت دهید

خودروهای مختلف قیمتهای متفاوتی دارند و با توجه به میزان مسافت طی شده این هزینه محاسبه خواهد شد .

داشتن حداقل سن 20 سال + گواهینامه رانندگی + گواهی و مدرک معتبر شغلی (در صورت نداشتن مدرک شغلی باید گواهی احراز محل سکونت ارائه دهید)+ پرداخت مبلغ ودیعه نقدی ( دیپوزیت)

تمامی خودروهای اجاره‌ای این شرکت از بیمه کامل نظیر بیمه شخص ثالث + بیمه بدنه + بیمه کارت طلایی + بیمه سرنشین خودرو برخوردار می باشند. سقف پرداخت هزینه برای مشتریان 2میلیون تومان بوده و در صورت وقوع هرگونه تصادف، هیچ هزینه‌ای از مشتریان درخواست نخواهد شد.

اجاره خودرو بدون راننده در مشهد

اجاره خودرو بدون راننده در مشهد به صورت بدون راننده از پر کاربردترین خدمات می باشد. حداقل مدت زمان اجاره ماشین بدون راننده در مشهد، 2 روز است. قیمت های کرایه خودرو بدون راننده در مشهد به صورت روزانه محاسبه می شود. تحویل خودروهای اجاره ای در مشهد با توجه به درخواست مشتریان در هر نقطه از شهر مشهد می باشد. توجه داشته باشید که در صورت خرابی خودروهای بدون راننده در حال اجاره ای، در عرض ۴۵ دقیقه خدمات رسانی می شود.
قیمت کرایه خودرو بدون راننده در مشهد با قیمت ارزان ارائه داده می شود. برای اجاره خودرو در مشهد با کارشناسان کافه رنت تماس بگیرید و خودروی موردنظر خود را رزرو کنید.

اجاره خودرو با راننده در مشهد

حداقل مدت زمان اجاره خودرو با راننده در مشهد به صورت با راننده ۱۰ ساعت در روز می باشد. قیمت کرایه ماشین با راننده در مشهد به صورت ساعتی درون شهری و کیلومتری برون شهری محاسبه می شود. کرایه خودرو با راننده همراه با یک راننده مجرب و مسلط به امور تشریفاتی انجام می شود. کرایه اتومبیل در مشهد با راننده از ساعتی ۸۵,۰۰۰ تومان شروع می شود. ماشین دربستی مشهد به صورت کامل در اختیار مشتری می باشد. اجاره ماشین با راننده در مشهد با قیمت ارزان رنت داده می شود.

اجاره ماشین فرودگاه مشهد

اجاره ماشین فرودگاه مشهد کافه رنت به صورت بدون راننده و با راننده به مشتریان عزیز مشهدی خدمات رسانی می کند. اجاره خودرو فرودگاه مشهد با قیمت ارزان انواع خودرو را اجاره می دهد. مدارک لازم جهت اجاره خودرو در فرودگاه خراسان رضوی برای افراد مقیم خارج از کشور شامل:
  • ارائه کپی پاسپورت
  • ارائه کپی گواهینامه
  • پرداخت دیپوزیت می باشد.
مدارک موردنیاز برای کرایه خودرو در فرودگاه مشهد مقدس برای افراد مقیم ایران شامل:
  • ارائه چک و یا سفته به مبلغ خودرو
  • ارائه کپی مدرک شغلی
  •  پرداخت دیپوزیت می باشد.

مشتریان اجاره ماشین در فرودگاه مشهد برای تحویل ماشین، باید عکس بلیط خود را از طریق واتساپ برای کارشناسان کافه رنت بفرستند. و خودرو را مطابق با ساعت و تاریخ بلیط پروزاشان تحویل بگیرند. متصدی کافه رنت نیم ساعت قبل از فرود پرواز شما همراه با خودرو در فرودگاه منتظر است.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: نظرات در وب سایت منعکس کننده دیدگاه نویسندگان آنها است، و نه لزوما دیدگاه های پورتال وب سایت کتابفروشی. درخواست شده است که از توهین ها، سوگند و بیان عرفانی خودداری شود. ما حق حذف هر گونه نظر بدون توضیحات اطلاع رسانی.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *