چه نکاتی را برای اجاره ون باید در نظر بگیریم؟

سفر کردن یکی از نیازهای ضروری افراد است. یک سفر مناسب می تواند حال و هوای شما را به طور کامل عوض کند و خستگی شما را بگیرد تا بتوانید با تجدید قوا به کار خود بازگردید. یکی از نکاتی که می تواند یک سفر را برای شما متفاوت و اساسا دلچسب تر کند، سفر دسته جمعی به همراه دوستان یا خانواده شماست. با این وجود برای سفرهای دسته جمعی نیاز به وسیله نقلیه مناسب و جادار است.
داشتن یک ون می تواند سفر را برای شما راحت و دلچسب کند اما مسئله اینجاست که آیا خرید ون فقط برای سفر به صرفه است؟ طبیعتا این کار منطقی به نظر نمی رسد. حال اگر به جای خرید یک ون اقدام به اجاره آن کنیم چه شرایطی لازم است و چه نکاتی را باید مد نظر قرار داد؟
در ادامه این مقاله برای شما عزیزان تمام نکات لازم برای اجاره ون و همینطور شرایط عالی کافه رنت را ذکر می کنیم.

اجاره ون

نکات مهم برای اجاره ون

اولین نکته ای که پیش از اجاره یک ون باید در نظر بگیرید مکانی است که قصد سفر به آن را دارید چرا که متناسب با آن باید نوع ون خود را مشخص کنید. پس از مشخص شدن مدل ون مورد نظر بیمه، پشتیبانی و قیمت آن اهمیت پیدا می کند.

بیمه

در زمان اجاره ون ممکن است، ون شما دچار تصادف شود یا نیاز به تعمیر پیدا کند و شما مجبور به دادن هزینه گزافی بابت این مسئله شوید. چیزی که باید در نظر داشته باشید داشتن یک بیمه مناسب است. بیمه شما می تواند متناسب با ماشین یا شرایط شما باشد. شرکت های معتبر دو نوع بیمه ارائه می کنند که شامل بیمه پایه و بیمه کامل است.
بسیاری از شرکت های اجاره ون این خدمات بیمه را پوشش نمی دهند پس باید به دنبال شرکتی باشید که خدمات خوب و مناسبی برای بیمه به شما ارائه کند یا پکیج های مناسبی برای بیمه متناسب با هدف و کار شما ارائه کنند.
بیمه پایه شامل بیمه بدنه و شخص ثالث است که بسیار ضروری هستند؛ اما بیمه های کامل می توانند به شما خدمات بسیار کامل تری را ارائه کنند نظیر:


• سرقت ون
• حفاظت از وسایل
• صدمات شخصی در هنگام تصادف
• خسارات ناشی از حوادث طبیعی
• ارائه اقامتگاه در زمان تعمیر ون

اجاره ون از کافه رنت

پشتیبانی

پشتیبانی درست از زمانی که ون مورد نظر خود را سفارش می دهید تا هنگام تحویل دادن آن یکی از مهمترین نکاتی است که باید مد نظر داشته باشید. این پشتیبانی ها می تواند شامل موارد زیر باشد:
• زمان صرف شده برای رزرو
• امکان سفارش آنلاین یا تلفنی
• مشاوره مناسب برای داشتن بهترین انتخاب
• در دسترس بودن شبانه روزی برای بیمه و ...

با راننده یا بدون راننده

به طور قطع هنگام اجاره یک ون مسئولیت هایی بر روی دوش شما قرار دارد که این مورد می تواند کمی برای شما ایجاد دغدغه کند اما نکته خوب اینجاست که شما این امکان را دارید تا یک ون را به همراه راننده آن اجاره کنید تا با خیالی راحت و بدون هیچ مسئولیتی از سفر خود در کنار عزیزانتان لذت ببرید.

قیمت

قیمت تمام شده برای شما بر حسب چند فاکتور تعیین می شود:
• نوع ون انتخابی
• با راننده یا بدون راننده بودن آن
• نوع بیمه
• مسافت طی شده
• مدت زمان

شما با مراجعه به سایت می توانید از قیمت دقیق اطلاع حاصل فرمایید اما توجه داشته باشید که حتما خدمات ارائه شده را با دقت مطالعه فرمایید تا در هنگام بروز حوادث احتمالی خیالتان از بابت پشتیبانی محکم و درست راحت باشد.

اجاره خودرو ون از کافه رنت

چند روزه بودن سفر

در هنگام اجاره ون حتما به حداقل زمان اجاره خودرو توجه داشته باشید. تعرفه های ساعتی خودروها در شرکت های مختلف بر اساس مدت زمان اجاره شما می تواند متفاوت باشد.

موقعیت مکانی سفر

در هنگام اجاره ون توجه به موقعیت مکانی که قصد سفر به آن را دارید اهمیتی زیادی دارد. شما بر اساس تعداد همسفرانتان و هدفتان از جابه جایی به ون متفاوتی نیاز دارید. مثلا برای جابه جایی بین شهری یک ون جا دار، راحت و کم سر و صدا نیاز دارید؛ اما اگر قصد کمپین رفتن داشته باشید در اینجا قدرت ون شما است که اهمیت بیشتری پیدا می کند.

انواع ون

برای شما بنابر سلیقه و کاربری که مد نظر دارید انواع ون موجود است که در ادامه به شرح و توضیح آن می پردازیم:

ون هیوندای H350؛ امنیت در کنار زیبایی

H350 هیوندای ترکیبی از زیبایی و قدرت است. طراحی و دیزاین آن به همراه امکانات داخلی مثل تهویه هوا مناسب، جعبه خنک کننده، سیستم نمایشگر عقب و ... محیط راحت و جذابی را برای شما فراهم می کند؛ اما در عین ظرافت طراحی داخلی، با دارا بودن بدنه خارجی مستحکم و موتور قوی امنیت شما را تامین می کند.
نکته آخر ظرفیت مناسب این ون است که شامل 13 مسافر و 1 راننده است.

ون تویوتا هایس؛ راحت و با ظرفیت

ون تویوتا هایس ساخته کشور ژاپن است که دارای قدرت زیاد و البته نیمه برقی است. کاپوت نیمه برقی برای دسترسی آسان تر از قابلیت های این خودرو است. این ون به دلیل داشتن دو ایبرگ جلو و کناری و سیستم کلید ضد سرقت دارای امنیت مناسبی است. همچنین به علت داشتن اصطحکات کم، صدای موتور آن نیز کم است؛ علاوه بر این ظرفیت 15 نفره این ون موجب راحتی بیشتر سرنشینان می شود.

ون مکسوس V80؛ راحت و به صرفه

شاید در نگاه اول ظاهر ون مکسوس V80 به زیبایی مدل های قبل نباشد و ساده تر به نظر بیاید اما رانندگی و نشستن در این ون بسیار راحت و آرام خواهد بود و هیچگونه صدایی شما را اذیت نخواهد کرد. نکتع دیگر این است که این ون بر خلاف مدل های دیگر دارای دو ECU می باشد. در نهایت قیمت اجاره این ون نسبت به مدل های قبلی کمتر و مقرون به صرفه تر است.

اجاره ون ارزان

ون دلیکا؛ اصیل و ارزان

احتمالا شما هم تجربه یک بار نشستن در ون دلیکا را داشته باشید. ظرفیت این مدل ون 11 نفر است و از نظر قدرت و سرعت نسبت به مدل های دیگه ضعیف تر است اما نکته مناسب قیمت آن است که تقریبا یک چهارم مدل های دیگر قیمت دارد و از این بابت گزینه اقتصادی می باشد.
امکانات این خودرو شامل شیشه بالابرهای برقی جلو ، سیستم ضد سرقت و صندلی های ردیف دوم و سوم با قابلیت خوابیدن تا 160 درجه می باشد.

سفری بی دغدقه با کافه رنت

کافه رنت مفتخر است تا همراه باوفای شما در تمام سفرهایتان باشد. شما برای داشتن یک سفر دلچسب و دسته جمعی فقط کافی است که دغدغه جمع کردن دوستان خود را داشته باشید. از نظر انتخاب خودرو مناسب با وجود مشاوران ما می توانید خیالی آسوده داشته باشید که مناسب ترین خودرو را با توجه به بودجه و نوع سفر خود داشته باشید؛ چه از نظر قیمت و چه از نظر خدمات ارائه شده.

دیدگاه شما

فرمول: 33 + 27
02149934