شرایط اجاره ون در قشم


قطب های گردشگری که در جنوب کشور وجود دارند، شامل منطقه آزاد کیش و جزیره قشم می شوند. جاذبه های تفریحی و امکانات گردشگری این جزیره افراد را ترغیب می کند جهت گذران اوقات فراغت، به این جزیره سفر کنند. طبیعتاً زمانی که به این جزیره سفر می کنیم اگر با جمعی از دوستان یا خانواده هستیم، لازم است از یک اتوبوس یا ون برای حمل ونقل درون شهری استفاده کنیم. کافه رنت یکی از سایت های اجاره خودرو بوده که خوشبختانه یکی از خدمات گردشی آن ها اجاره ون است؛ در ادامه به ارائه اطلاعات مفیدی پیرامون شرایط اجاره ون در قشم خواهیم پرداخت.

انواع هزینه ها

هزینه اجاره این نوع خودرو برحسب ساعت تردد در مسیرهای درون شهری و تعرفه برون شهری برای مسیرهای برون شهری محاسبه خواهد شد. ون و اتوبوس از ماشین هایی هستند که حتماً با راننده اجاره داده می شوند. اجاره خودرو با راننده هیچ الزام و مسئولیتی به مشتری تحمیل نمی کند و مسئولیت همه چیز بر عهده راننده کافه رنت خواهد بود. یک استثنا برای اجاره خودروی ون به مسافران خارجی وجود دارد و آن این است که بدون راننده نیز، ون به آن ها اجاره داده خواهد شد.

شرایط اجاره ون در قشم

اجاره خودرو در قشم به توریست

کافه رنت در خدمات خود سفر توریست ها به قشم را نیز در نظر گرفته است تا آن ها بتوانند به راحتی امکانات موردنظر خود را دریافت نمایند. افرادی که توریست هستند و برای گردشگری در قشم نیاز به اجاره خودرو دارند، باید حداقل بیست سال سن داشته باشند. داشتن گواهینامه رانندگی سطح بین المللی، پرداخت مبلغ امانتی و ارائه اصل پاسپورت و ID کارت ازجمله شرایط اجاره خودرو از کافه رنت است؛ جهت رفاه حال توریست های خارجی شرط ارائه چک ضمانت برای آن ها برداشته شده است.

در ادامه توضیحات شرایط اجاره ون در قشم، بایستی گفت برای ارائه وجه نقدی هیچ محدودیتی وجود ندارد و از انواع پول رایج دنیا می توان استفاده نمود. لازم به ذکر است که پس از بازگرداندن خودرو به متصدی کافه رنت، مبلغ ودیعه به طور کامل به مشتری بازگردانده خواهد گشت. چنانچه مسافران بخواهند ون را با راننده اش اجاره کنند، نیازی به ارائه مدارک نام برده شده نیست. برای مثال برای حمل از فرودگاه تا هتل بین المللی قشم فقط لازم است هزینه اجاره خودرو پرداخت گردد.

اهمیت اجاره ون در قشم

باتوجه به اینکه ممکن است در بعضی از اوقات سال، افراد با خانواده یا جمعی از دوستان خود به جزیره قشم سفر کنند، اهمیت اجاره یک ماشین گروهی برای حمل ونقل آن ها از الزامات سفر خواهد بود. بررسی های کافه رنت نشان می دهد که افراد بیشتر مایل به اجاره ساعتی ون یا اتوبوس هستند؛ به همین ترتیب امکان اجاره ساعتی ون ها در سایت کافه رنت وجود دارد. افراد سازمانی نیز برای جابه جا کردن کارمندان خود می توانند از این آفر استفاده کنند.

کرایه ون در قشم

سفر در قالب تورهای گردشگری در جزیره قشم یکی از سبک های گردشگری مرسوم است که اجاره یک ون با راننده اختصاصی مزیتی بزرگ برای آنان خواهد بود. مزیت اجاره خودرو با راننده در این بوده که زحمت رانندگی بر دوش کسی نیست و به این ترتیب همه می توانند از لحظه به لحظه سفر لذت ببرند. اجاره خودرو با راننده دغدغه ها و شرایط اجاره ون در قشم را برای هر مسافری تسهیل می نماید.
مسافران داخلی و خارجی اغلب بعد از ورود به فرودگاه قشم، احساس خستگی می کنند؛ به همین دلیل ترجیح می دهند از همان مسیر فرودگاه، ون اجاره کنند. کافه رنت برای ترانسفر فرودگاهی ون هایی را با راننده اختصاصی آماده نموده تا توریست ها بتوانند به محض ورود به جزیره آن ها را اجاره نمایند.

مشکلات اجاره ون در قشم

یک از اشتباهات رایج برای اجاره ون یا سایر ماشین ها در جزیره قشم این است که افراد از طریق شبکه های اجتماعی یا افرادی که کنار خیابان هستند، ماشین اجاره می کنند. یکی از شعب فعال کافه رنت در قشم مستقر بوده که از برندهای معتبر اجاره خودرو به شمار می رود و پشتیبانی 24 ساعته خود را به توریست های گرامی ارائه می کند.
برای آگاهی از شرایط اجاره ون در قشم می توانید به سایت کافه رنت مراجعه کنید و از میان انواع خودروها، یک ماشین را انتخاب نمایید. چنانچه برای اجاره ماشین به افراد نامعتبر و ناشناس مراجعه کنید ممکن است ودیعه نقدی شما را به دلایل واهی کم کنند یا آن را به شما برنگردانند و چون اعتباری ندارند، نمی توان به صورت قانونی پیگیری کرد. پس برای انجام یک سفر ایمن از همان ابتدا به دنبال یک منبع مطمئن برای اجاره خودروی موردنظر خود باشید.

معرفی ون های مناسب در قشم و ویژگی های آن ها

ون هایی که توسط کافه رنت در قشم اجاره داده می شوند ویژگی های خاصی داشته تا مسافران از رفاه و امکانات حداکثری برخوردار گردند. تجهیزات شبکه و وای فای درون ون های کافه رنت، دسترسی دائمی و پرسرعت شما را به اینترنت فراهم می کند. برای نشستن افراد بزرگ سال و کودکان صندلی های مخصوصی درنظر گرفته شده است. برای ایمنی سفر جاده ای بیمه مسافرتی درنظر گرفته شده تا مشتریان با خیالی آسوده به سفر بپردازند. راننده های ون به زبان های ترکی، انگلیسی و فرانسه مسلط هستند تا بتوانند مسافران خارجی را ساپورت کنند. صندلی های راحت و نرم و تجهیزات گرمایشی و سرمایشی مناسب از دیگر ویژگی های ون های کافه رنت هستند.
ون های مسافرتی هم برای تردد داخل شهر استفاده می شوند و هم برای طبیعت گردی انتخاب مناسبی خواهند بود. گروه های توریستی برای رفتن به کوه و طبیعت به یک ماشین مناسب و راهنمای ماهر نیاز دارند تا مسیر خود را با امنیت طی کنند و از تایم تفریحی خود نهایت لذت را ببرند. اگر برای سفرهای رسمی یا کاری به قشم می روید برای حمل ونقل پرسنل یا مهمان های مهم خود می توانید از ون های لوکس مدل فانتون استفاده کنید.

اجاره خودرو در کافه رنت

کافه رنت، مسبب یک سفر خاطره انگیز

سابقه درخشان هر برند و ضمانت آن، با رضایت مشتری و اجاره کنندگان خودرو مشخص می شود. این دو عامل از مواردی است که در کارنامه کافه رنت به خوبی قابل مشاهده بوده و دلیل موجهی برای اجاره خودرو از کافه رنت است.


خدمات متنوع کافه رنت در کنار پشتیبانی شبانه روزی و انواع بیمه ها از مشخصه هایی است که کافه رنت را از سایر رقبای این حوزه متمایز می کند. اجاره خودروهای سواری لوکس یا داخلی به همراه ارائه خدمات ماشین عروس در شهرهایی مانند تهران، اصفهان، مشهد و … ازجمله امکاناتی است که کافه رنت برای مراجعان خود فراهم کرده است.


به منظور تسهیل شرایط اجاره ون در قشم، لیست متنوعی از خودروها برای اجاره ارائه شده تا مشتریان با هر بودجه ای بتوانند ماشین موردنظر خود را اجاره کنند. بهتر است به منظور کسب آگاهی بیشتر و اجاره ون، اتوبوس و سایر ماشین های سواری به سایت کافه رنت مراجعه نموده و اطلاعات تکمیلی سفر به قشم را کسب نمایید.

دیدگاه شما

فرمول: 42 + 14
02149934