اجاره خودرو ایرانی


در زندگی امروز جدا شدن از ماشین ها امری غیر ممکن است. زندگی هر شخصی به استفاده از خودرو گره خودره است. این استفاده چه در زندگی روزمره و چه در طول مناسبت های ویژه یا حتی سفر به چشم می خورد. از طرفی با وجود وضعیت کنونی جامعه خرید خودروهای لوکس خارجی یا حتی خودروهای ایرانی چالشی است که همه مردم با آن دست و پنجه نرم می کنند. ما در این مقاله قصد داریم به معرفی آسان ترین روش استفاده از خودرو بپردازیم. اجاره خودرو ایرانی روشی مقرون به صرفه، آسان و کارآمد است که می تواند هر سفری را دلپذیر، هر مراسمی را آبرومند و هر رانندگی را لذت بخش می کند.

البته باید بگوییم که خودروهای لوکس هم در مارکت اجاره خودرو به چشم می ‎خورد اما به تبع خودروی بهتر هزینه کمی بالاتر نیز می طلبد. شما می توانید با مقایسه خودروهای مختلف تصمیم نهایی را اتخاذ کنید. ما در هر صورت کیفیت خودروها را تضمین می کنیم.

اجاره خودرو

اجاره خودرو به معنی پرداخت هزینه ای ناچیز در ازای دریافت خودرو برای مدتی محدود است. این هزینه بسته به نوع خودرو و آپشن های مضاعف تعیین می شود. البته لازم است بدانید که شرکت های معتبر مثل کافه رنت در مناسبت های ویژه برای رفاه حال مشتریان طرح های تخفیفی می گذارد که به تبع هزینه ها کاهش چشمگیری خواهد داشت.

شرایط اجاره خودرو ایرانی

اجاره خودروهای ایرانی به علت هزینه نگهداری کمتر و در دسترس بودن شرایط آسان تری را نسبت به خودروهای خارجی دارد. شرایط اجاره این خودروها شامل مدارک شناسایی، گواهینامه، ضمانت نامه و... است که در ادامه به تفصیل به آن می پردازیم؛ اما بیایید ابتدا به راه های مختلف اجاره خودرو بپردازیم:

اجاره خودرو بدون راننده

در بسیاری از موقعیت ها از قبیل سفر، عروسی یا حتی گردش در سطح شهر ممکن است شما تمایلی به حضور راننده نداشته باشید. در این شرایط شما متعهد می شوید هیچگونه آسیبی حین رانندگی به خودرو نرسد. در واقع مسئولیت هرگونه مشکل در طول رانندگی را می پذیرید. بنابراین تمام حواستان را حین رانندگی جمع کنید. در این حالت پکیج های بیمه به شما پیشنهاد می ‎شود که تا حد ممکن ضررهای احتمالی را به حداقل برساند.

اجاره خودرو ایرانی

مدارک برای اجاره خودرو ایرانی بدون راننده

در حالت اجاره خودرو بدون راننده، کسی که می خواهد خودرو را اجاره کند باید یک سری مدارک و ودیعه را به شرکت اجاره دهنده ارائه کند. در ضمن توجه کنید که در حالت اجاره ماشین بدون راننده، مسئولیت کامل ماشین با شخص اجاره کننده است.


• شرایط سنی: داشتن حداقل 20 سال سن برای اجاره خودرو.
• گواهینامه رانندگی: داشتن گواهی نامه رانندگی با حداقل 6 ماه اعتبار زمانی.
• مدارک شناسایی: ارائه ی کارت ملی شخص اجاره کننده.
• ارائه مدرک شغلی:گواهی معتبر اشتغال به کار و یا محل سکونت شخص اجاره کننده خودرو.
• ضمانت نامه: ارائه یک فقره چک یا سفته به مبلغ ارزش خودرو.

اجاره خودرو با راننده

اجاره خودرو با راننده به معنی واگذاری مسئولیت رانندگی بر عهده راننده شرکت اجاره دهنده است. در واقع شما هرگونه مسئولیت خطر حین رانندگی را به راننده واگذار می کنید. مطمئنا این شیوه اجاره خودرو بسیار کم ریسک خواهد بود.

مدارک برای اجاره خودرو با راننده


مدارک لازم برای اجاره خودرو با راننده به شرح زیر است.
• اجاره خودرو در حالت با راننده مدارک زیادی نیاز ندارد. علت آن هم کاملا واضح است.
• تمام مسئولیت های خودرو برعهده راننده شرکت است.
• شما برای اجاره خودروهای تشریفاتی( برای برگزاری مراسمات خاص) حداقل 10 ساعت باید سفارش خود را ثبت کنید.
• قیمت اجاره خودرو با راننده به صورت ساعتی/ روزانه محاسبه می شود.

دپوزیت (ودیعه نقدی)

در هنگام اجاره خودرو براساس نوع خودرو باید مبلغی را به عنوان ودیعه پرداخت کنید. این مبلغ را در هنگامی که شما خودرو را تحویل می دهید به شما بازگردانده می شود. این ودیعه تنها بر اساس مدل خودرو نعیین می شود و تفاوتی ندارد خودرو را با راننده یا بی راننده اجاره می کنید.

اجاره ماشین ایرانی عروس

اگر در شرف برگزاری عروسی هستید اما خودروی مناسبی برای گل زدن ندارید؛ اجاره خودرو بهترین گزینه است. خودروهای ایرانی و خارجی مختتلفی از سوی کافه رنت برای شما تهیه شده اند. شما می توانید با پرداخت کمترین هزینه بهترین خودروها را اجاره کنید و مراسم با شکوهی را برگزار کنید.

اجاره ماشین ایرانی عروس

خدمات تشریفاتی ماشین عروس

بدون شک مراسم عروسی هر کسی یکی از خاص ترین اتفاقات زندگی او است و شب عروسی هم می تواند رویایی ترین شب زندگی او باشد پس همه چیز باید تا حد امکان بی نقص انجام شود. داشتن یک خودروی شیک و زیبا قطعا می تواند نقش مهمی در این بین ایفا کند اما مهم تر از آن خدمات تشریفاتی و جانبی است که به جذابیت این شب می افزاید. شما می توانید در کنار اجاره ماشین عروس، از خدمات تشریفاتی از جمله : اسکورت توسط ماشین و موتور ، گل آرایی ماشین عروس و ...نیز برخوردار شوید تا به یادماندنی ترین شب زندگی تان را رقم بزنید.
"رفاه حال مشتریان همیشه سرلوحه کار ما در کافه رنت بوده است."

اجاره خودرو بدون راننده در تهران

در شهر تهران شما می توانید برای اجاره خودرو بدون خروج از خانه و تنها از طریق سایت اقدام کنید. سایت کافه رنت با ارائه توضیحات و نقد و بررسی انواع خودروها تلاش می کند انتخاب را برای شما آسان تر کند. پس همین الان سایت کافه رنت را باز کنید و از الان رزرو خودرو را انجام دهید. ما خودرو را در محل مورد نظر شما تحویل می دهیم.
"شما می توانید با رزرو آنلاین پیش از موعد از تخفیف خوبی برخوردار شوید"

اجاره انواع ماشین با کافه رنت

یکی از مهم ترین دلایلی که کافه رنت نسبت به سایر رقبا برتری دارد، تنوع خدمات و خودرو است. اجاره انواع خودرو ایرانی یا خارجی (از معمول ترین خودروها تا لوکس ترینشان) خدمتی است که ما به ارائه آن افتخار می کنیم.

اجاره انواع خودروی ایرانی در کافه رنت

شما می توانید در کافه رنت انواع ماشین ایرانی ازجمله پژوپارس، پژو 207، پژو 207SD ، پژو 206، پژو 206SD، رنو ال 90 اتومات، سمند LX و ... را به خدمت بگیرید. در این بین پایین ترین قیمت مختص به رنو ال 90 خواهد بود. در نظر بگیرید که حداقل اجاره خودرو بدون راننده در تهران سه روز است پس حتما پیش از اجاره خودرو برای کار خود برنامه ریزی کنید. هرکدام از این گزینه ها دارای ویژگی های مختلفی است که شما می توانید این خودرو ها را در سایت مجموعه ما مشاهده کنید و مناسب ترین گزینه را برای خود رزرو کنید.

بیمه کامل در کافه رنت

همانطور که گفته شد در اجاره خودرو بدون راننده، مسئولیت کامل ماشین با شخص اجاره کننده خواهد بود. با این حال ما در کافه رنت بیمه نامه ای را ارائه می کنیم که کل هزینه ها را پوشش دهد. با وجود چنین بیمه ای شما می توانید باخیالی آسوده نسبت به اجاره خودرو اقدام کنید. شما می توانید یکی از پکیج های بیمه کافه رنت را خریداری کنید.

اجاره خودرو ایرانی، تجربه ای ماندگار

اجاره خودرو تجربه ای جدید برای استفاده خودرو هایی مطمئن از بهترین برند های داخلی و خارجی است که می توان برای استفاده روزانه و یا سفر های داخل و خارج از شهر ها از آن بهره مند شد. امروزه بسیاری از افراد برای قرار های مهم، جلسات کاری، مسافرت های داخل و یا خارج از شهر، مسافرت های خانوادگی و ... از این روش استفاده می کنند. شما هم می توانید نفر بعدی باشید که با کمترین هزینه بهترین خودروها را سوار می شود. اجاره انواع خودرو ایرانی یا خارجی را کافه رنت به صورت 24 ساعته و با بهترین هزینه ارائه می کند. امیدواریم زندگی شما سرشار از حس خوب و آرامش باشد.

دیدگاه شما

فرمول: 37 + 20
whatsapp robot cafeerent whatsapp robot cafeerent
02149934