نمایش ماشینهای مرتبط
اجاره RX350 لکسوس
RX350 لکسوس
مدل (New face)
 • A/C
 • A
 • 4
 • 5
 • 4
3 تا 14 روز :
3,500,000 تومان روزانه
بیش از 14 روز :
3,000,000 تومان روزانه
حداقل اجاره 3 روز
مبلغ ودیعه ضمانت 40,000,000 تومان
واتس اپ
اجاره هیوندای سانتافه نیو
هیوندای سانتافه نیو
مدل
 • A/C
 • A
 • 4
 • 7
3 تا 14 روز :
3,000,000 تومان روزانه
بیش از 14 روز :
2,800,000 تومان روزانه
حداقل اجاره 3 روز
مبلغ ودیعه ضمانت 50,000,000 تومان
واتس اپ
اجاره تویوتا لندکروز
تویوتا لندکروز
مدل (Face 2020)
 • A/C
 • A
 • 4
 • 7
 • 5
3 تا 14 روز :
6,500,000 تومان روزانه
بیش از 14 روز :
6,300,000 تومان روزانه
حداقل اجاره 3 روز
مبلغ ودیعه ضمانت 90,000,000 تومان
واتس اپ

بهترین ماشین شاسی بلند برای اجاره


در بین خودرو های اجاره ای، ماشین های شاسی بلند بسیار محبوب و پرطرفدار هستند. ظاهر لوکس، امکانات پرشمار فنی، رفاهی، ایمنی بسیار بالا و... از ویژگی های این دسته از ماشین های اجاره ای است. همچنین می توان یکی از سایر عوامل مهم محبوبیت این خودروها را چندمنظوره بودن آن ها نیز دانست. در ادامه به معرفی بهترین شاسی بلندهای ایران برای اجاره می پردازیم تا به راحتی برای هر فعالیتی که مد نظر دارید بتوانید آن را انتخاب کنید.

قبل از هر چیزی این نکته را به خاطر داشته باشید...!


در ایران کمتر شرکت فعال در زمینه اجاره خودرو پیدا می شود که انواع گسترده ای از شاسی بلند ها را تحت مالکیت داشته باشد. بسیاری از شرکت ها یا گزینه های محدودی دارند یا خودرو های آن ها متعلق به خود شرکت نیست. ازاین رو ماشین های اجاره ای این شرکت ها نرخ بالاتری دارند.
کافه رنت یکی از همان معدود شرکت هایی است که طیف گسترده ای از بهترین شاسی بلندهای ایران را تحت مالکیت دارد. خودرو های کافه رنتی علاوه بر تنوع بالا دارای نرخ اجاره پایین تری نسبت به خودرو های عرضه شده توسط سایر شرکت ها هستند. بدون تردید اگر به دنبال بهترین شاسی بلند برای اجاره هستید، هیچ کجا برای شما بهتر از کافه رنت نخواهد بود. با کافه رنت بهترین خودرو ها با پایین ترین قیمت نصیبتان خواهد شد!


بهترین شاسی بلند های ایران کدام اند؟

همان طور که پیش گفتیم تنوع شاسی بلندهای کافه رنت بسیار زیاد است. تقریباً هر نوع شاسی بلندی که فکرش را بکنید در کافه رنت موجود است. دراین بین اگر قرار باشد بهترین و محبوب ترین شاسی بلند ها را معرفی کنیم، این لیست شامل مواردی همچون تویوتا لندکروز، پرادو، لکسوس، سورنتو، سانتافه، کیا موهاوی و کیا اسپورتیج می شود.
خودروهایی که در بالا به آن ها اشاره شد گل سرسبد شاسی بلند های موجود در ایران هستند. اگر بخواهیم در بین این خودرو ها نیز دقیق تر شویم و یک لیست منتخب داشته باشیم، لندکروز، لکسوس و سانتافه را می توان به عنوان بهترین شاسی بلند های اجاره ای معرفی کرد. سه شاسی بلند سوپر لوکس که نمی توان عاشقشان نشد.

بهترین ماشین شاسی بلند برای اجاره

آیا امکان اجاره این خودروها در تهران وجود دارد؟

پاسخ مثبت است! امکان اجاره لندکروز، سانتافه و لکسوس در تهران از طریق شرکت کافه رنت وجود دارد. تنها کافی است به صفحه اصلی اجاره خودرو در سایت کافه رنت مراجعه کنید و در کمترین زمان خودروی موردنظرتان را با قیمت استثنایی رزرو کنید. همچنین امکان اجاره این خودروها یا کسب اطلاعت بیشتر از طریق تماس با کارشناسان کافه رنتی یا مراجعه حضوری به شعب کافه رنت در تهران و سایر شهرهای بزرگ وجود دارد.
نوبتی هم که باشد، وقت آشنایی بیشتر با بهترین ها است:

تویوتا لندکروز

مگر می شود از بهترین شاسی بلند برای اجاره سخن گفت و نام لندکروز را نیاورد؟! لندکروز گل سرسبد محصولات شرکت تویوتا بوده و گزینه ی پیشنهادی ما به کسانی است که به دنبال بهترین ها هستند. این خودرو در دو نوع سپر کوتاه و بلند موجود بوده که هرکدام طرفداران خاص خود را دارد؛ اما به طورکلی نوع سپر بلند محبوب تر است.
ظاهر لوکس، قابلیت های آفرودی مطلوب، کابین بزرگ و جادار همراه با امکانات رفاهی و راحتی فراوان از ویژگی های مهم این خودرو هستند. می توان گفت از لحاظ فضا خودرو و راحتی صندلی ها لندکروز رقیب ندارد!


اجاره لندکروز از کافه رنت

در مورد قیمت های پایین کافه رنت نیز صحبت کرده بودیم؛ اجاره لندکروز در تهران از کافه رنت برای 3 تا 14 روز تنها با روزانه 3,540,000 تومان امکان پذیر است. همچنین اگر قصد داشته باشید این خودرو را برای بیشتر از 14 روز اجاره کنید تخفیف ویژه شامل حال شما شده و قیمت آن به روزانه 3,240,000 تومان کاهش می یابد. در صورت اجاره این خودرو یا دیگر شاسی بلند های کافه رنت، می توانید خودرو را در زمان و مکان دلخواهتان تحویل بگیرید. با توجه به نوسانات بازار ممکن است تعرفه های معرفی شده کمی دستخوش تغییر شوند. با این وجود قیمت روزانه و نهایی اجاره هر خودرو به صورت آنلاین در سایت درج شده است.

هیوندای سانتافه

پیشنهاد بعدی از لیست بهترین شاسی بلند برای اجاره، سانتافه است. کسی نیست که سانتافه را نشناسد! خودرویی که از پرفروش ترین محصولات هیوندای در ایران است. سیستم کمکی پارک، موتور قدرتمند 2400 سی سی، صندلی تمام برقی مجهز به گرم کن و سردکن، فضای زیاد، ظاهر لوکس و... از جمله ویژگی های سانتافه هستند. خودرویی که برای سفر ، مجالس یا گشت وگذار در شهر عالی است.


اجاره سانتافه از کافه رنت

سانتافه های کافه رنت از نوع نیو فیس، مدل 2014 تا 2016 و در رنگ های سفید و مشکی هستند. امکان اجاره سانتافه در تهران و سایر شهرهای ایران وجود دارد. قیمت باورنکردنی این خودرو نیز همه چیز را تکمیل می کند. تنها با روزانه 1,540,000 تومان می توانید سانتافه نیو را از کافه رنت اجاره کنید که در مقایسه با شرکت های دیگر قیمت فوق العاده ای است. همچنین اگر قصد اجاره برای بیشتر از 14 روز را دارید این قیمت به روزانه 1,490,000 کاهش می باید. البته باید مثل قبل اشاره کنیم که هزینه هر خودرو با توجه به شرایط همان روز تعیین می شود. شما می توانید از طریق سایت یا پشتیبانان سایت قیمت امروز خودروی مورد نظرتان را پیدا کنید.

لکسوس

هنگامی که صحبت از بهترین شاسی بلند برای اجاره است لکسوس را فراموش نکنید. خودرویی که هنگام عرضه پیشگام تحولات آپشنال شاسی بلند ها بود و همچنان کیفیت و محبوبیت خود را حفظ کرده است. لکسوس RX350 عرضه شده توسط کافه رنت مدل 2010 و 2011 و در رنگ های سفید و مشکی است. موتور قدرتمند 3500 سی سی و 6 سیلندر، سرعت و قدرت فوق العاده، آرامش و راحتی، امکانات رفاهی پرشمار، مانیتور عقب و جلو و... تنها بخش کوچکی از دریای امکانات و ویژگی های این خودرو هستند.

اجاره لکسوس از کافه رنت

اجاره لکسوس در تهران و سایر مناطق ایران از طریق کافه رنت امکان پذیر است. لکسوس کافه رنت مدل RX350 بوده و به دو صورت بدون راننده و با راننده اجاره داده می شود. قیمت اجاره این خودرو روزانه 2,220,000 تومان است. همچنین با اجاره لکسوس برای بیش از 14 روز نیز قیمت آن به روزانه 2,185,000 تومان کاهش پیدا می کند. همانطور که گفتیم برای مشاهده قیمت روز از طریق سایت یا پشتیبانان ما اقدام کنید.

اجاره لکسوس از کافه رنت

سفری مطمئن با شاسی بلندهای کافه رنت

تا اینجای کار به سه عدد از بهترین شاسی بلند ها (شامل لکسوس، سانتافه و لندکروز) به منظور اجاره خودرو اشاره شد. معرفی مختصری در خصوص این خودرو ها داشتیم اما در آخر این شما هستید که با توجه به سلیقه و علاقه تان انتخاب می کنید کدام یک از این گزینه ها را اجاره کنید. انتخاب شما هرکدام که باشد، پیشنهاد ما اقدام از طریق کافه رنت است. خودرو های کافه رنتی همگی کم کارکرد، به روز و دارای بیمه هستند؛ بااین حال قیمت ارائه شده توسط کافه رنت بسیار پایین تر از تصور شما و نرخ بازار است.

دیدگاه شما

فرمول: 42 - 22
02149934