اجاره شورلت تاهو در کیش

شورلت تاهو یک غول پیکر آمریکایی از رده SUV ها است. ابعاد این خودرو به گونه ای است که می توان آن را یک SUV واقعی دانست. زیرا از نظر طول، عرض و ارتفاع نسبت به سایر هم رده های خود در سطح بالاتری قرار دارد. تکنولوژی به کار رفته در ساخت شورلت تاهو و امکانات داخلی این خودروی آمریکایی سبب شده تا از سایر رقبا پیشی بگیرد و به عنوان یکی از قدرتمندترین و پرشتاب ترین شاسی بلندها در سال 2017 شناخته شده است. برای علاقه مندان به ماشین های آمریکایی شرایط ویژه اجاره شورلت تاهو در سایت کافه رنت قرار داده شده است.

مزایای اجاره شورلت تاهو در کیش

شورلت تاهو از یک موتور هشت سیلندر 5300 سی سی وگیربکس اتوماتیک شش برخوردار است. به همین سبب با داشتن وزن و هیکلی بزرگ نسبت به سایر SUV ها، شتاب اولیه و چالاکی خود را حفظ نموده است. به طوری که برای مسافرت های طولانی مدت و بخش های کوهستانی بسیار مناسب بوده و سرنشینان به هیچ وجه احساسی خستگی نمی کنند. چرا که این خودروی آمریکایی علاوه بر امکانات به روز از فضای داخلی بهینه برای قرارگیری سرنشینان و سایر وسایل آنان برخوردار است.

شرایط اجاره شورلت تاهو در کیش

شرایط اجاره شورلت تاهو در کافه رنت نیز مانند سایر خودروها از یک سری قوانین و مقررات خاص پیروی می کند. در صورتی که قصد اجاره خودرو در کیش را دارید، می بایست مدارک زیر را به همراه داشته باشید:

1- مدرک شناسایی و هویتی معتبر
2- گواهینامه دارای اعتبار متناسب با نوع خودرو
3- ارائه چک یا سفته جهت تضمین سلامت خودرو و انجام تعهدات
4- پرداخت مبلغ یکصد میلیون ریال به عنوان ودیعه و مبلغ پنج میلیون ریال به منظور جریمه های احتمالی
5- پرداخت مبلغ اجاره به صورت روزانه، هفتگی یا ماهانه (براساس توافقات صورت گرفته بین مؤسسه کافه رنت و متقاضی اجاره خودرو)

در صورتی که قصد اجاره خودرو با راننده دارید؛ نیازی به ارائه گواهینامه و پرداخت مبلغ ضمانت جریمه های احتمالی نیست. علاوه بر این طبق روال اجاره سایر خودروها مبلغ ودیعه پس از اتمام مدت زمان اجاره به شما عودت داده می شود.

شرایط بیمه اجاره شورلت تاهو در کیش

با توجه به اینکه شورلت تاهو یکی از خودروهای خاص و کمیاب در کشور است؛ شرایط بیمه ماشین اجاره ای در کیش آن نیز به گونه ای در نظر گرفته شده تا در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی، بیمه گذار پاسخگوی مؤسسه اجاره دهنده و مشتری باشد. این غول پیکر آمریکایی از بیمه کامل شامل بیمه بدنه، شخص ثالث، سرقت و سایر حوادث برخوردار است. بنابراین با خیال آسوده می توانید این شاسی بلند لاکچری را از کافه رنت اجاره نموده و در جزیره زیبای کیش از آن استفاده کنید.

امکانات ویژه ی کافه رنت در کیش

کافه رنت از ابتدا فعالیت تا به حال سعی نموده تا تمامی خودروهای اجاره ای را با بهترین شرایط ممکن در اختیار کاربران قرار دهد. در این راستا با ارائه تخفیفات ویژه و شرایط خاص برای تازه عروس و دامادها، کاربران جدیدالورود و مشتریان ثابت بستری فراهم نموده تا با کمترین قیمت نسبت به سایر مؤسسات بتوانند شورلت تاهو را اجاره کنند. لازم به ذکر است که برای رفاه حال کاربران امکان تحویل خودرو در محل نظیر فرودگاه، هتل، لب دریا و غیره وجود دارد.

اجاره شورلت تاهو در کیش برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از علاقه مندان به خودروهای شاسی بلند و پرقدرت هستید، به شما پیشنهاد می کنیم این غول پیکر آمریکایی را اجاره کنید. از همه مهمتر شورلت تاهو برای خانواده های با ظرفیت بالا مناسب است؛ زیرا به هیچ عنوان کمبود فضا در آن احساسی نمی شود.

معرفی خودروهای اجاره ای مشابه شورلت تاهو

دیدگاه شما

فرمول: 48 + 26
02149934