اجاره SRT دوج چلنجر در کیش

SRT دوج چلنجر، جزء بهترین خودروهای عضلانی و اسپرت آمریکایی محسوب می‌شود. این خودرو در عین حال که دارای هیبت و زیبایی چشم گیری است، منتقل کننده حس قدرت به سرنشینان نیز هست. شما با اجاره دوج چلنجر در کیش از کافه رنت، این امکان را خواهید داشت که یک رانندگی هیجان انگیز با خودرویی قدرتمند و اسپورت را در خیابان‌های زیبایی کیش تجربه کنید. 

مزایای اجاره SRT دوج چلنجر در کیش

مزایا و ویژگی‌های منحصر به فرد این خودرو باعث شده است که در بین خودروهای اجاره‌ای در کیش، محبوبیت ویژه‌ای داشته باشد. از ویژگی این خودرو می‌توان به طراحی بدنه خاص آن اشاره کرد که با گذشت زمان قدیمی نمی‌شود و همچنان قدرت و ظرافت را القا می‌کند. این خودرو دارای کاپوتی با برآمدگی‌های زیباست و چراغ‌هایی دارد که به صورت دایره ای در دو طرفین آن تعبیه شده و قدرت، زیبایی را به این خودرو القا می‌کند.

این خودرو دارای قدرت موتور فوق العاده‌ای است و هندلینگ بسیار خوبی دارد و در پیچ‌های خیلی تند، نسبت به آسفالت چسبندگی‌اش عالی است و به طرز فوق العاده‌ای فرمان پذیر است. به خاطر سیستم تعلیق، به خوبی می‌تواند ناهمواری‌های جاده را جذب کند. قدرت این خودرو و عملکرد بسیار خوب موتور آن در کنار ظاهر زیبا، باعث شده است که گزینه‌ای مناسب برای کسانی باشد که این خودرو را اجاره می‌کنند.

شرایط اجاره SRT دوج چلنجر در کیش

فردی که قصد اجاره SRT دوج چلنجر را دارد باید حداقل سن 20 سال را داشته و گواهینامه رانندگی وی از حداقل 6 ماه اعتبار زمانی برخوردار باشد. ارائه مدرک شغلی و کارت ملی نیز الزامی است. برای ضمانت هم باید یک فقره چک یا سفته برابر با ارزش خودرو ارائه داده و مبلغ مشخصی را نیز به عنوان ودیعه پرداخت شود. البته ودیعه‌ای که برای هر خودرو پرداخت می‌شود متفاوت است و زمانی که خودرو عودت داده می‌شود، مبلغ ودیعه به فرد اجاره کنند پس داده می‌شود. ناگفته نماند که تمام مدارکی که ارائه می‌شود باید به نام فرد اجاره کننده خودرو باشد. 

بیمه اجاره SRT دوج چلنجر در کیش

تمام خودروهای که توسط شرکت کافه رنت اجاره داده می‌شوند، بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث دارند اما این دو بیمه، تمام خسارت‌های وارده به خودرو را پوشش نمی دهد. اگر می‌خواهید خیالتان از این بابت راحت باشد و هزینه‌ای بابت خسارت‌های احتمالی پرداخت نکنید، می‌توانید از بیمه کامل تری به نام بیمه الماس و طلایی استفاده کنید.

پیشنهاد میکنیم برای آگاهی بیشتر قبل از اجاره مقاله خطرات و نکات مهم اجاره خودرو در کیش را مطالعه کنید .

امکانات ویژه کافه رنت در کیش

کافه رنت به منظور جلب رضایت مشتریان خود، شرایط اجاره ماشین در فرودگاه کیش را برای مسافران فراهم کرده است. برای برخورداری از این امتیاز، تنها کافیست که مسافر، قبل از سوار شدن به هواپیما، تصویر بلیط خود را برای کارشناسان فروش شرکت کافه نت ارسال کند تا به محض رسیدن به فرودگاه، خودروی لوکس سفارش داده را در همانجا با قیمت مناسب تحویل گرفته و از پشتیانی 24 ساعته این شرکت برخوردار شود. به هنگام برگشت نیز مسیر شهر تا فرودگاه را با همان خودرو طی کرده و در آنجا خودرو را به متصدیان شرکت کافه نت تحویل می‌دهد.

اجاره SRT دوج چلنجر در جزیره ی کیش برای چه کسانی مناسب است؟

این خودرو مناسب افرادی است که به دنبال قدرت در رانندگی هستند و می‌خواهند لذت رانندگی دلپذیر با یک ماشین لوکس و گرانقیمت را در خیابان‌های زیبای کیش تجربه کنند. همچنین مناسب کسانی است که می‌خواهند در قبال دریافت امکانات معقول، قیمت مناسبی بابت اجاره آن پرداخت کنند.

معرفی خودروهای اجاره ای مشابه SRT دوج چلنجر
اجاره جگوار
جگوار
مدل 2014
  • A/C
  • A
  • 2
  • 5
  • 4
1 تا 8 روز :
3,150,000 تومان روزانه
حداقل اجاره 1 روز
مبلغ ودیعه ضمانت 8,000,000 تومان
واتس اپ

دیدگاه شما

فرمول: 49 + 9
whatsapp robot cafeerent whatsapp robot cafeerent
02149934