مدارک لازم برای اجاره خودرو در کیش چیست؟

یکی از مهم ترین قطب های گردشگری کشور جزیره کیش است که با ترکیبی از طبیعتی فوق العاده و امکاناتی پیشرفته، یک مقصد تفریحی به شمار می رود. تفریحات و خدماتی که در این جزیره وجود دارند، فقط مختص همین منطقه هستند. از جمله تفریحات سالم جزیره کیش می توان دلفیناریوم، پارک آبی مجهز، موج سواری، سواحل خلیج فارس و غواصی در آن را نام برد. غیر از موارد تفریحاتی ذکرشده می توان به لذت ماشین سواری در این جزیره نیز اشاره نمود که اغلب برای جوانان هیجان انگیز و جذاب است. البته می توان از ماشین اجاره ای نیز استفاده نمود و مدارک لازم جهت اجاره ماشین در کیش هم چندان دشوار نیست. جزیره کیش یک منطقه آزاد به شمار می رود که در آن ماشین های سواری گذر موقت بوده و فقط در این جزیره مشاهده می شوند. همه مسافرانی که به قصد تفریح یا سفرهای کاری به این جزیره وارد می شوند، می توانند خودروی موردنیاز خود را از کافه رنت اجاره نمایند.

مدارک لازم برای اجاره خودرو در کیش

قوانین اجاره ماشین در کیش

سامانه اجاره ماشین کافه رانت، خودروهای خود را در استان های مختلف کشور مانند اصفهان، تبریز و شیراز با قوانین یکسانی مانند محدودیت کیلومتری، خلافی خودرو و خسارت های مربوط به آن اجاره می دهد. البته قوانین ذکر شده در بعضی از مناطق کشور مانند جزیره کیش، کمی تفاوت خواهد داشت. از مهم ترین نکات اجاره خودرو داخل جزیره کیش می توان به موارد زیر اشاره نمود:
• خودروی اجاره ای فقط باید در داخل جزیره استفاده شود و مجوزی برای خروج آن از جزیره به فرد داده نمی شود.
• در صورت ارتکاب خلاف، جریمه آن باید در خود منطقه پرداخت گردد.
• یکی دیگر از قوانین کلی در جزیره کیش و سایر شهرها این است که فرد اجاره کننده ماشین باید حداقل بیست سال سن داشته باشد.

مدارک لازم برای اجاره ماشین در کیش

برخلاف تصور عموم، مدارک لازم برای اجاره ماشین در کیش سختگیرانه نبوده و اجاره ماشین در منطقه آزاد کیش به راحتی انجام می شود؛ چرا که در شهرهای بزرگ مانند تهران باید ودیعه نقدی را به همراه چک یا سفته به اندازه ارزش خودرو به رئیس نمایندگی داد، اما در منطقه آزاد کیش ارائه یکی از این دو مدرک کفایت می کند. به طورکلی مدارکی که برای اجاره ماشین الزامی هستند عبارتند از:
1. کارت ملی فرد اجاره کننده
2. گواهینامه رانندگی وی
3. ارائه مدرک شغلی که شامل گواهی معتبر کاری و نشانی محل زندگی است
4. یک چک ضمانتی به مبلغ ارزش کل خودرو
5. و درنهایت ارائه 5 تا 10 میلیون ودیعه نقدی مرتبط با نوع خودروی سواری

برای اطلاعات بیشتر درباره مدارک لازم برای اجاره ماشین در کیش می توان به بخش مدارک لازم برای اجاره خودرو در سایت کافه رنت مراجعه نمود. شایان ذکر است که به لحاظ قانونی تمامی ماشین های سایت کافه رنت از بیمه بدنه و شخص ثالث برخوردار هستند؛ اما باید گفت که این دو بیمه نامه ضمانت کاملی برای پرداخت هزینه خسارت و پوشش آن را ندارند. چنانچه فرد بخواهد از جنبه های حقوقی مختلف، اطمینان حاصل کند و خسارتی را متحمل نشود، می تواند از بیمه طلایی یا بیمه الماس استفاده نماید.

اجاره ماشین در کافه رنت

سفر به کیش با کافه رنت

جزیره کیش یکی از جاذبه های گردشگری محبوب در جنوب کشور است که در آن تفریحات زیادی برای توریست ها وجود دارد . از جمله تفریحات لذت بخش در این جزیره، رانندگی و گشت وگذار در آن است؛ بنابراین در جهت پاسخگویی به این نیاز، تهیه یک ماشین ایده آل همواره باید در دستور کار مسافران قرار بگیرد. هزینه های بالا و سختی در حمل ونقل سبب خواهد شد که همگان نتوانند از خودرو شخصی استفاده نمایند، به همین منظور از ماشین های اجاره ای می توان استفاده نمود.


کافه رنت یک منبع مورد اعتماد برای اجاره کردن خودرو سواری در کیش بوده و با رضایت کامل می توان از خدمات این سامانه استفاده کرد. اجاره خودروی سواری در کیش شرایط خاصی دارد و در دو حالت با راننده و بدون راننده انجام می شود. روند اجاره خودرو به مدارک خاصی نیاز دارد که برای اطلاع یافتن از آن ها می توان به صفحه "مدارک لازم برای اجاره خودرو" در سایت کافه رنت مراجعه نمود.

دیدگاه شما

فرمول: 43 - 2
whatsapp robot cafeerent whatsapp robot cafeerent
02149934