شرایط اجاره اتوبوس با راننده برای سفرهای خانوادگی

اگر خانواده پرجمعیتی دارید یا قصد دارید با تعداد زیادی از افراد در یک مسافرت گروهی همراه شوید، این مقاله مناسب شما خواهد بود. سفرهای پرجمعیت نیاز به خودروهایی با ظرفیت بیشتر دارند.

شاید اولین گزینه ای که به ذهن هر فرد می رسد، اتوبوس باشد که بیشترین فضای ممکن را دارد. البته به جز اتوبوس ممکن است خودروهای دیگری مانند ون هم برای سفرهای پرجمعیت مناسب باشند.

در این مطلب شرایط اجاره اتوبوس با راننده اختصاصی را بررسی خواهیم کرد.

اجاره اتوبوس با راننده

اجاره اتوبوس دربستی

به جای اجاره تعداد زیادی ون ، برای کاهش هزینه های مشتریان از اجاره اتوبوس دربستی با همان امکانات ون در مجالس و سفرها استفاده میشود .

اتوبوس های اجاره ای کافه رنت مجهز و دارای تمام مجوز های لازم برای تردد آماده سفر به سراسر ایران و کشور های همسایه مانند ارمنستان میباشند .

امکانات اتوبوس دربستی

همانند ون ها اتوبوس های دربستی نیز دارای امکانات ویژه مشابه و حتی بیشتر در سفر های طولانی میباشند .

تمام اتوبوس های دربستی که در کافه رنت اجاره میکنید دارای مواردی مثل TV و LCD های تکی برای مسافران ، سیستم صوتی قوی و یک پارچه در سراسر اتوبوس ، یخچال داخلی ، تور لیدر و … و هر آنچه در سفر های طولانی نیاز مسافران میباشد

چرا اجاره اتوبوس؟

معمولا اولین چیزی که به ذهن هر فرد برای سفرهایی با تعداد بالا، فضای کافی برای مسافرین است.

اگر تعداد مسافرین و همراهان شما زیاد است، پس نیاز به یک خودرو با تعداد صندلی ها و فضای بیشتر خواهید داشت. از سویی دیگر امکاناتی که در اتوبوس فراهم است به مراتب بیشتر از دیگر خودروها است. وجود مانیتور در اتوبوس برای تماشای فیلم در کنار سیستم های قوی صوتی تجربه جالبی را برای مسافران رقم خواهد زد.

در کنار همه این موارد امکانات دیگری مانند یخچال نیز در اتوبوس به کار رفته که قادر خواهید بود سفرهای طولانی با آن داشته باشید.

همچنین می توانید از تور لیدر هم برای مدیریت کارها در سفر استفاده کنید. کافه رنت این امکان را فراهم کرده تا با وجود تور لیدر سفر را بهتر مدیریت کنید تا در نهایت تجربه بهتری از سفر نیز برایتان رقم بخورد.

اجاره اتوبوس، به صرفه ترین کار برای سفر

شاید در نگاه اول عجیب و غیرمنطقی به نظر برسد، اما اجاره اتوبوس به نسبت دیگر گزینه ها راهی منطقی تر و به صرفه ‍تر است.

موضوعی که کمتر کسی فکرش را می کند. با اتوبوس هزینه ها پایین تر می آید، چرا که هزینه اجاره یک اتوبوس به مراتب کمتر از اجاره چند ون یا خودروی معمولی است.

همچنین با اتوبوس به راحتی می توانید از کشورهای دیگر هم بازدید کنید. اتوبوس های کافه رنت مجوزهای لازم را برای عبور از مرز و سفر به کشورهای همسایه از جمله ارمنستان دریافت کرده اند

پس با خیال راحت می توانید از سفرهای برون مرزی هم استفاده کنید.

اجاره اتوبوس چه شرایطی دارد؟

از آن جایی که اجاره خودرو با راننده دارای شرایط خاص و محدودکننده ای نیست، پس جای نگرانی ندارد.

شرایط اجاره اتوبوس در حالت عادی برای همگان امکان پذیر است و نیاز به ارائه مدرک خاصی نیست. بهتر است در هنگام اجاره خودرو برای احراز هویت، کارت شناسایی همراه داشته باشید.

اتوبوس اجاره ای با راننده

هزینه اجاره اتوبوس کمتر از تصورات شما!

هزینه اجاره اتوبوس در کافه رنت بسیار ارزان تر از آن چیزی است که تصور می کنید. ارائه خدمات اجاره خودرو در پلتفرم کافه رنت با مناسب ترین قیمت برنامه ریزی شده، تا مشتریان بدون دغدغه بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

قیمت اجاره اتوبوس ها بسته به نوع اتوبوس و نوع گردش (درون شهری و برون شهری) متفاوت خواهد بود. همچنین اجاره اتوبوس با راننده اختصاصی و بدون راننده بهای متفاوتی دارد.

شما می توانید به سایت مجموعه مراجعه کنید و جزئیات قیمت، شرایط بیمه و دیگر شرایط را جویا شوید. تیم پشتیبانی سایت نیز، در هر ساعت از شبانه روز، آماده پاسخ گویی به سوالات احتمالی شما خواهد بود.

سخن پایانی

سفر به خارج از شهر با تعداد زیادی از افراد نزدیک می تواند یک تجربه فوق العاده باشد که یک خودرو با فضای بیشتر، آسان کننده سفر خواهد بود.

همچنین سازمان ها و دانشگاه ها و مدارس و... نیز گاهی نیاز به اتوبوس برای حمل و نقل بهتر دارند.

در این صورت اتوبوس های اجاره ای بهترین کمک به آن ها محسوب خواهند شد. کافه رنت به عنوان معتبرترین ارائه کننده خودروهای اجاره ای آماده خدمت رسانی به مشتریان است.

اگر شرایط اجاره اتوبوس را در این مقاله مطالعه کردید، می توانید از وبسایت کافه رنت استفاده کرده و گزینه رزرو مدنظر خود را انتخاب کنید.

دیدگاه شما

فرمول: 33 - 24
02149934