راهنمای اجاره خودرو در کیش


سفر به شهرهای دور و هیجان انگیز برای همه افراد خاطره انگیز و به یاد ماندنی خواهد بود. اما بسیاری از افراد خودرویی برای سفر ندارند و از این تجربه دور هستند. به همین دلیل اجاره خودرو یکی از تجربه های جذاب برای شما خواهد بود. همچنین این روزها بسیاری از افراد برای راحتی خود و خانواده شان در سفر به دنبال اجاره خودرو در شهر مقصد هستند. کافه رنت روش اجاره خودرو کیش و دیگر شهرها را برای شما امکان پذیر کرده است.


تنها کافی است خودرو مورد نظر خود را انتخاب و با توجه به زمان سفر خود، آن را رزرو کنید. در ادامه، انواع خدمات این شرکت را در جزیره کیش شرح می دهیم.

راهنمای اجاره خودرو در کیش همراه با راننده

اجاره خودرو همراه با راننده در کیش، شرایط و قوانین خاص و سختگیرانه ای ندارد. فرد اجاره کننده نیازی به ارائه مدارک شناسایی ندارد. تمامی مسئولیت های خودرو به گردن راننده شرکت کافه رنت بوده و فرد اجاره کننده مسئولتی ندارد. پرداخت هزینه برای خودروهای همراه با راننده به طور متفاوتی محاسبه می شود. اگر محل تردد شما داخل و مرکز جزیره است، هزینه خودرو بر اساس میزان ساعت تردد دریافت می شود. اگر هم قصد تردد در خارج از جزیره را دارید، هزینه آن بر اساس میزان کیلومتر دریافت می شود. در نهایت، حداقل زمان برای اجاره خودرو با راننده، 10 ساعت است.

راهنمای اجاره خودرو در کیش

راهنمای اجاره خودرو در کیش بدون راننده

اطلاعاتی مانند قوانین و شرایط اجاره خودرو و مدارک لازم برای اجاره خودرو بدون راننده مهم است. برای اجاره خودرو بدون راننده در کافه رنت باید این اطلاعات را بدانید که در ادامه به آن می پردازیم.

قوانین کلی برای اجاره خودرو در کیش

به طور کلی، اجاره خودرو بدون راننده، شرایط و قوانین بیشتری دارد. از لحظه ای که خودرو در اختیار فرد اجاره کننده قرار می گیرد، تمامی مسئولیت های آن بر عهده فرد است. گروه کافه رنت از همه اجاره کنندگان خودرو تقاضا دارد که امانت دار خوبی در برابر خودروها باشند. لازم به ذکر است، تمامی خودروهای بدون راننده کافه رنت دارای محدودیت کیلومتر هستند.


اگر خودرو از حد مجاز گذر کند، راننده موظف است که به ازای هر کیلومتر، جریمه پرداخت کند. محدودیت کیلومتر برای خودروهای ایرانی 250، خودروهای خارجی 200 و خودروهای گران قیمت و لوکس 150 کیلومتر است. در ضمن حداقل اجاره خودرو بدون راننده، 3 روز است. در نهایت، باید بدانید که محل تردد خودرو اجاره شده در جزیره کیش است و خارج کردن خودرو از آن محدوده منجر به پرداخت جریمه می شود.

مدارک لازم و شرایط مهم برای اجاره خودرو بدون راننده در کیش


• حداقل 20 سال سن برای فرد اجاره کننده خودرو الزامی است.
• دارا بودن گواهی نامه رانندگی با حداقل 6 ماه اعتبار الزامی است.
• ارائه کارت ملی صاحب گواهی نامه الزامی است.
• ارائه گواهی محل سکونت یا اشتغال به کار برای فرد اجاره کننده الزامی است.
• یک فقره سفته یا چک به مبلغ خودرو اجاره شده باید ارائه شود.
• مبلغی که از قبل مشخص شده، برای اجاره خودرو باید به عنوان ودیعه پرداخت شود.
• تمامی مدارک خواسته شده باید به نام فرد اجاره کننده خودرو باشد.
• مبلغ ودیعه برای هر خودرو متفاوت است.
• در صورت عودت خودرو، مبلغ ودیعه نیز بازگردانده می شود.

اجاره خودرو

راهنمای اجاره خودرو در کیش به عنوان ماشین عروس

اجاره خودرو به عنوان ماشین عروس هم با راننده و هم بدون راننده در اختیار زوج ها قرار می گیرد. هر یک از این انواع اجاره خودرو دارای شرایط و قوانینی است که در ادامه به آنها می پردازیم.

قوانین کلی اجاره ماشین عروس در کیش

یکی از امکانات فراهم شده در کافه رنت، اجاره ماشین عروس همراه با راننده و بدون راننده است. این امکان برای راحتی و کمک به زوج های جوان فراهم شده است که هر کدام شرایط خاص خود را دارند. به طور کلی، اجاره ماشین عروس 15 ساعت است. از ساعت 9 صبح تا 12 شب، خودرو در اختیار عروس و داماد قرار می گیرد. در صورتی که ساعات بیشتری به خودرو نیاز داشته باشید، باید با توجه به مدل خودرو به ازای هر ساعت مبلغی مازاد پرداخت کنید.


ماشین عروس در جزیره کیش به شما تحویل داده می شود و نباید از آن محدوده خارج شود. اگر که برای عکاسی می خواهد کمی از جزیره خارج شوید، باید با توجه به مدل خودرو، مبلغی به ازای خروجی پرداخت کنید. بهتر است ساعات مورد نیاز و محدوده تردد را از قبل مشخص کنید تا در هنگام تحویل خودرو دچار مشکل نشوید. به طور مثال، از قبل با ما هماهنگ کنید که خودرو را برای 24 ساعت می خواهید یا قصد تردد در اطراف جزیره را دارید.

قوانین کلی اجاره ماشین عروس در کیش

اجاره ماشین عروس در کیش همراه با راننده

نحوه اجاره خودرو کیش همراه با راننده برای عروسی شرایط و قوانینی خاصی ندارد. تمامی مسئولیت های خودرو بر عهده راننده شرکت کافه رنت است و داماد هیچ گونه مسئولیتی ندارد. همچنین، نیازی به ارائه مدارک و ضمانت نامه از طرف داماد نیست. امکان در اختیار داشتن خودرو در ساعات بیشتری هم وجود دارد ولی بر اساس ساعات اضافی، مبلغی مازاد باید پرداخت شود.

اجاره ماشین عروس در کیش بدون راننده

ارائه یک فقره چک یا سفته به ارزش خودرو اجاره شده همراه با مدرک شناسایی داماد برای اجاره خودرو بدون راننده کافی است. نماینده ای از شرکت کافه رنت در خودرویی دیگر تا پایان زمان اجاره خودرو منتظر می ماند و بعد از تحویل خودرو، چک ضمانت را بازمی گرداند.

راهنمای اجاره ماشین در کیش برای توریست ها

از آنجایی که سفر به جزیره کیش برای بسیاری از توریست ها جذاب است، کافه رنت امکان اجاره خودرو را نیز برای آنها فراهم کرده است. اجاره خودرو برای توریست ها و اتباع خارجی به دو صورت بدون راننده و همراه با راننده امکان پذیر است. در ادامه به شرایط و مدارک لازم برای اجاره آنها می پردازیم.

شرایط اجاره خودرو در کیش بدون راننده برای توریست ها


• حداقل سن برای فرد اجاره کننده 20 سال است.
• فرد اجاره کننده باید مدرک گواهی نامه بین المللی خود را ارائه دهد.
• اصل پاسپورت یا ای دی کارت فرد اجاره کننده باید ارائه شود.
• مبلغی مشخص باید به عنوان ودیعه از قبل پرداخت شود.
• ارائه چک یا سفته برای اتباع خارجی و ایرانیان مقیم در خارج از کشور نیازی نیست.
• مبلغ ودیعه لزوماً نباید به ریال باشد. افراد از هر ارزی می توانند استفاده کنند.
• مبلغ ودیعه در هنگام بازگردانده شدن خودرو، به فرد اجاره کننده بازمی گردد.

شرایط اجاره خودرو در کیش با راننده برای توریست ها

در کل اجاره خودرو همراه با راننده به شرایط و مدارک خاصی نیاز ندارد. تنها کافی است بعد از اجاره خودرو مبلغ اجاره محاسبه شده، پرداخت شود.

نحوه اجاره انواع ون، مینی بوس و اتوبوس

یکی دیگر از امکانات جذاب کافه رنت، اجاره ون، اتوبوس و مینی بوس همراه با راننده است. در جزیره کیش می توانید ون، مینی بوس و اتوبوسی را برای جابه جایی خود اجاره کنید. برای اجاره نیازی به ارائه ضمانت نامه یا مدارک خاصی نیست. تمامی مسئولیت های خودرو به عهده راننده شرکت کافه رنت است. هزینه اتوبوس، ون و مینی بوس برای جابه جایی در مرکز و داخل جزیره بر اساس ساعت و جابه جایی در خارج از جزیره بر اساس تعرفه شهر به شهر محاسبه می شود.

ماشین عروس کلاسیک

قوانین رانندگی در جزیره کیش

برای رانندگی در هر شهر یا کشوری، باید با قوانین رانندگی در آنجا آشنا شوید. از آنجایی که در جزیره کیش قوانین رانندگی بسیار سختگیرانه اجرا می شوند، ما هم به آنها خواهیم پرداخت.
• در تمامی نواحی جزیره کیش، بوق زدن ممنوع است.
• در هنگام عبور عابری پیاده از خط، راننده موظف به توقف است.
• در جزیره کیش تنها موتورهای برقی اجازه تردد دارند.
• حفظ فاصله با خودرو جلویی الزامی است.
• سرعت مجاز در هر منطقه ای از این جزیره باید رعایت شود.
• پرتاب ته سیگار یا زباله به خارج از خودرو در این جزیره ممنوع است.
• کثیف بودن خودرویی که در جزیره تردد می کند شامل جریمه می شود.
• تمامی جریمه ها در این جزیره دو برابر دیگر استان ها محاسبه می شود.

هزینه های احتمالی برای خودروهای اجاره ای

از آن جایی که بعد از اجاره خودرو بدون راننده، تمامی مسئولیت های خودرو بر عهده اجاره کننده است، در ادامه به برخی از هزینه های احتمالی آن می پردازیم.

طرح ترافیک

در جزیره کیش نیز محدوده های طرح ترافیک وجود دارد. اگر که فرد اجاره کننده در ساعات اجاره خودرو وارد محدوده طرح ترافیک شود، باید جریمه آن را شخصا پرداخت کند.

خسارت

اگر در زمان اجاره خودرو، آسیبی به خودرو وارد شود، فرد اجاره کننده باید خسارت آن را پرداخت کند. این خسارت بسته به نوع آسیب و مدل خودرو متغیر است.

خلافی

در زمان اجاره خودرو، تمامی جریمه های ثبت شده توسط فرد اجاره کننده باید پرداخت شود.

قطعات خودرو

ممکن است در زمان اجاره خودرو، برخی از قطعات خودرو دچار مشکل شوند. در صورتی که بروز این مشکل از فرد اجاره کننده نباشد، شرکت کافه رنت مسئولیت آن را به عهده می گیرد.

نحوه اجاره خودرو کیش از کافه رنت

اگر قصد اجاره خودرو از کافه رنت را دارید، می توانید با مراجعه به وب سایت کافه رنت، خودرو مورد نظر خود را اجاره کنید. امکان رزرو نیز برای اجاره کنندگان فعال است. با تماس به کافه رنت، رزرو خودرو مورد نظر خود را انجام دهید. همچنین، امکان رزرو آنلاین نیز برای افراد وجود دارد. زمان مورد نظر، محل دریافت خودرو و مدل خودرو را ثبت کرده و خودرو مورد نظر خود را رزرو کنید.

اجاره خودرو کیش از کافه رنت

در آخر

روش اجاره خودرو کیش با کافه رنت بسیار ساده است. استفاده از خدمات خوب کافه رنت می تواند سفری زیبا و راحت را برای هر فردی فراهم کند. امیدواریم خاطره سفر خوبی را برای شما بسازیم.

دیدگاه شما

فرمول: 30 + 28
02149934