بهترین شرکت اجاره خودرو در کیش

بهترین شرکت اجاره خودرو در کیش

جزیره زیبای کیش، یکی از مقاصد مهم گردشگری است که سالانه افراد زیادی به منظور تفریح یا گذراندن اوقات فراغت خود به آن سفر می کنند.

از این رو در کیش جاذبه های دیدنی و تفریحی متنوع و منحصربه فردی وجود دارد که در اختیار مسافران و گردشگران قرار می گیرند.

غواصی در آب های نیلگون خلیج فارس، لذت تماشای دنیای زیر آب در کشتی آکواریوم، تجربه هیجان انگیز پرواز بر فراز آب ها با جت اسکی، رستوران های بین المللی و... تنها بخشی از تفریحات متنوع این جزیره زیبا محسوب می شوند.

از دیگر تفریحات هیجان انگیز در جزیره کیش، می توان لذت سواری با خودروهای پیشرفته و لوکس را نام برد؛ از آن جا که این جزیره، منطقه آزاد محسوب می شود، می توان در آن انواع اتومبیل های به روز دنیا را یافت.

شما می توانید به منظور اجاره خودرو در کیش ؛ بخصوص خودروهای وارداتی و مدرن در این جزیره، از خدمات مجموعه بزرگ کافه رنت استفاده کنید.

در ادامه همراه ما باشید تا با همه چیز درباره بهترین شرکت اجاره خودرو در کیش بیشتر آشنا شویم.

اجاره خودرو در کیش

اجاره خودرو در کیش

همان طور که اشاره کردیم، کیش یکی از قطب های گردشگری کشور در منطقه آزاد محسوب می شود؛ به همین دلیل، در آن می توان انواع خودروهای وارداتی و به روز دنیا را جستجو کرد.

با توجه به فاصله زیاد این جزیره زیبا با اکثر شهرهای ایران، سفر هوایی بهترین گزینه برای مسافران خواهد بود؛ بنابراین، اغلب گردشگران خودرو خود را به همراه ندارند.

در این مواقع، بهترین راه، گزینه اجاره خودرو در کیش از شرکت های معتبر در این زمینه است؛ این شرکت ها در فرودگاه نیز حضور دارند و حتی پیش از سفر نیز اتومبیل مدنظر خود را رزرو کنید.

با اجاره یک خودرو مناسب از مجموعه کافه رنت، می توانید از مکان های دیدنی فراوان و متنوع این جزیره بازدید کنید و به گردش و خرید بپردازید.

هزینه اجاره خودرو در کیش، از لحاظ اقتصادی و زمانی بسیار مقرون به صرفه تر از وسایل حمل ونقل عمومی است؛ بنابراین گزینه اجاره اتومبیل، یکی از بهترین روش ها برای تجربه سفری دل چسب و لذت بخش برای شما خواهد بود.

قوانین رانندگی در جزیره کیش

قوانین رانندگی در جزیره کیش

پیش از اجاره خودرو و اقدام به رانندگی در این جزیره زیبا، نیاز است تا با قوانینی که در این شهر وجود دارد، آشنا باشید.

تمامی شهروندان و مسافرانی که در کیش رانندگی می کنند، موظف به رعایت این قوانین هستند. در ادامه، با مهم ترین آن ها آشنا می شویم:

 • در سرتاسر این جزیره، دوربین های راهنمایی و رانندگی قرار دارند و در صورت تجاوز از سرعت مجاز، جریمه می شوید. معمولا حداکثر سرعت در خیابان های کیش 60 کیلومتر بر ساعت است.
 • در این شهر، برای روان شدن مسیر حرکت، حتما باید در بین خطوط رانندگی کنید.
 • بوق زدن در تمام نواحی کیش ممنوع است.
 • هنگام عبور عابر پیاده، خودرو خود را پیش از خط توقف نگه دارید.
 • پرتاب زباله و ته سیگار از ماشین ممنوع است.
 • علاوه بر سرعت مجاز، رعایت فاصله با خودرو جلویی الزامی است.
 • تمامی خودروهایی که در سطح شهر تردد می کنند باید تمیز باشند، در غیر این صورت، مشمول جریمه خواهند بود.
 • دست یا بدن خود را از ماشین در حال حرکت بیرون نبرید، این عمل، مشمول تذکر و جریمه است.
 • برای تغییر بین خطوط و قبل از رسیدن به میدان ها نیاز است تا راننده، از 100 متر قبل راهنمای خود را روشن کرده و به رانندگان عقب اطلاع دهد.
 • از دیگر موارد مهم در رانندگی، دنده عقب است که جریمه سنگینی را به همراه دارد.
 • انجام حرکات آکروباتیک، لایی کشیدن و کورس انداختن موجب توقیف خودرو به مدت 48 ساعت می شود.

شرایط و قوانین برای اجاره ماشین در کیش

قوانین اجاره ماشین در کیش

قوانین اجاره اتومبیل در کیش از مجموعه کافه رنت، با سایر شهرها متفاوت است؛ بنابراین آگاهی از این شرایط ضروری و کمک کننده خواهد بود.

در قرارداد اجاره ماشین، قوانین حقوقی و همچنین شرایط مربوط به رزرو خودرو ذکر می شود تا هر یک از طرفین، نسبت به تعهدات خود توافق نشان دهند.

به موجب این قرارداد که بر اساس قانون مدنی کشور تنظیم شده، «موجر» به اجاره دهنده خودرو و «مستاجر» به اجاره کننده اتلاق می گردد.

در ادامه، به بررسی مهم ترین قوانین و مقررات برای اجاره ماشین در کیش می پردازیم.

 • استعمال دخانیات و نوشیدن مشروبات الکلی در خودرو اجاره ای ممنوع است.
 • با اتومبیل اجاره ای تنها در کیش مجوز تردد دارید و نباید خودرو را از جزیره خارج کنید.
 • به منظور در اختیار داشتن خودرو برای مدت زمان بیشتر از موعد مقرر، درخواست خود را با شرکت اجاره ماشین در میان بگذارید.
 • شخص اجاره کننده، نمی تواند ماشین اجاره ای را به شخص دیگری واگذار کند و در صورت بروز خسارت، مسئولیت این موضوع تماما برعهده شخص اجاره کننده خواهد بود.
 • خودرو را در روز و ساعت تعیین شده، تحویل دهید تا به ازای تاخیر نیاز به پرداخت اجاره بهای اضافه نداشته باشید.
 • در صورت بروز تصادف یا خرابی در خودرو، موضوع را به شرکت مربوطه اطلاع داده و از انتقال و تعمیر خودسرانه پرهیز کنید.
 • پرداخت جریمه در کیش با سایر شهرها متفاوت است بنابراین، ملزم به پرداخت آن در خود جزیره خواهید بود.

مدارک لازم جهت اجاره خودرو در کیش

مدارک لازم جهت اجاره خودرو در کیش

در جزیره کیش، برای اجاره خودرو از مجموعه کافه رنت، شرایط آسان تری نسبت به دیگر شهرها پیش روی شما قرار می گیرد اما به طور کلی، مدارک لازم جهت اجاره ماشین در کیش به شرح زیر است:

 • اصل کارت ملی
 • اصل گواهینامه رانندگی
 • ارائه یک فقره چک به مبلغ ارزش خودرو
 • پرداخت مبلغی مشخص به عنوان ودیعه نقدی (در صورت نداشتن چک)، این مبلغ برای هر خودرو متغیر است.

یکی از مسائل پیش رو برای افرادی که قصد اجاره خودرو را دارند، عدم ارائه یک فقره چک است.

این مجموعه، جهت رفاه حال مشتریان خود، ماشین های خود را بدون چک نیز اجاره می دهد.

متقاضیان می توانند مبلغ 5 تا 10 میلیون تومان را به عنوان ودیعه نقدی پرداخت کرده و خودرو مدنظر خود را دریافت کنند. این ودیعه، در هنگام عودت ماشین، به طور کامل بازگردانده می شود.

خدمات اجاره ماشین در کیش

اجاره خودرو در کیش

کافه رنت، جهت رفاه حال مشتریان خود در جزیره کیش، خدمات گوناگونی را ارائه می دهد که با استفاده از آن ها سفری دل چسب را تجربه کنند.

تمامی خودروهای این مجموعه، تحت پوشش بیمه شخص ثالث و بدنه هستند؛ همچنین می توانید از پکیج های بیمه برنزی، طلایی و ویژه کافه رنت نیز برای اتومبیل اجاره ای خود استفاده کنید.

اجاره خودرو با راننده

زمانی که خودرویی را با راننده اجاره کنید، تمام مسئولیت با راننده آن شرکت خواهد بود.

در این صورت، شخص اجاره کننده نیاز به ارائه مدارک خاصی نداشته و تنها ملزم به پرداخت هزینه مربوط به تردد است. این هزینه، در داخل شهر به صورت ساعتی و در خارج از شهر بر اساس کیلومتر محسابه می شود.

اجاره خودرو بدون راننده

در این روش، تمامی مسئولیت های خودرو بر عهده شخص اجاره کننده است. هر اتومبیل، محدودیت کیلومتر مشخص روزانه دارد و در صورت عبور از حد مجاز آن، ملزم به پرداخت هزینه برای هر کیلومتر مازاد خواهند بود.

اجاره ماشین عروس

اجاره ماشین عروس به دو صورت با راننده و بدون راننده امکان پذیر بوده و بازه زمانی برای اجاره آن، 15 ساعت و از ساعت 9 صبح تا 12 شب است.

ماشین عروس، مجاز به تردد داخل شهر است و در صورت خروج از شهر، متناسب با خودرو، هزینه مازاد دریافت می شود.

اجاره ون، مینی بوس و اتوبوس

هزینه اجاره این دسته از خودروها، در مسیرهای داخل شهری به صورت ساعتی و در خارج از شهر، متناسب با نوع شهر قیمت ها متفاوت خواهد بود.

اجاره ون، مینی بوس و اتوبوس تنها با راننده امکان پذیر است و تمام مسئولیت بر عهده راننده شرکت خواهد بود.

اجاره خودرو در فرودگاه

یکی از پرمخاطب ترین خدمات مجموعه کافه رنت، اجاره خودرو در فرودگاه می باشد که به دو صورت با راننده و بدون راننده برای متقاضیان فراهم شده است.

در اجاره ماشین بدون راننده، بر اساس تاریخ ورود خود می توانید خودرو مدنظر را از متصدی این مجموعه درب فرودگاه تحویل بگیرید.

چنانچه قصد اجاره خودرو با راننده را دارید، تمام هماهنگی های لازم با راننده صورت می گیرد؛ در این صورت رانندگان آموزش دیده با خودروهای لوکس درب فرودگاه و در لوکیشن مشخص منتظر شما خواهند بود.

اجاره خودرو به توریست ها

با توجه به اینکه سالانه گردشگران زیادی به ایران و به خصوص جزیره زیبای کیش سفر می کنند، کافه رنت برای متقاضیان و مسافران خارجی خود نیز امکانات و شرایطی را در نظر گرفته است.

این گروه از مشتریان می توانند به دو صورت با راننده یا بدون راننده خودرو مدنظر خود را اجاره کنند؛ همچنین، ودیعه نقدی الزاما به صورت ریالی نبوده و آن ها می توانند از ارزهای رایج دنیا استفاده کنند.

انواع خودروهای اجاره ای در کیش

انواع خودروهای اجاره ای در کیش

مجموعه بزرگ کافه رنت، طیف گسترده ای از انواع خودروها را در دسته بندی های مختلف ارائه می دهد؛ شما می توانید متناسب با سلیقه و بودجه خود، از میان آن ها انتخاب کنید.

به طور کلی این ماشین ها را می توان به سه دسته اقتصادی، لوکس و خانوادگی تقسیم کرد:

خودروهای اقتصادی

این خودروها، به علت قیمت پایینی که دارند مقرون به صرفه تر هستند و اگر قصد ندارید هزینه زیادی برای اجاره اتومبیل پرداخت کنید، این دسته برای شما انتخاب مناسبی است.

هزینه خودروهای اقتصادی برای اجاره، روزانه 500 هزار تومان تا کمتر از 2 میلیون تومان متغیر است.

خودروهای لوکس

قیمت این خودروها، به دلیل اینکه جزیره کیش یک منطقه آزاد به شمار می رود، نسبت به حالت معمول کمتر است.

اگر محدودیتی برای هزینه اجاره ماشین ندارید، خودروهای لوکس برای شما مناسب هستند.

خودروهای خانوادگی

این دسته از ماشین ها مناسب کسانی است که به صورت گروهی یا خانوادگی به جزیره کیش سفر می کنند.

به طور معمول، خودروهای ون و شاسی بلندها در این تقسیم بندی قرار دارند. ون ها، برای سفرهای گروهی با تعداد بالا مناسب هستند.

نحوه اجاره خودرو از سایت کافه رنت

نحوه اجاره خودرو از سایت کافه رنت

اگر قصد اجاره خودرو از این مجموعه را دارید، می توانید به سایت کافه رنت مراجعه کنید یا با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

پس از آن، ماشین مدنظر خود را رزرو کرده و مدارک مورد نیاز را ارائه دهید؛ سپس، در زمان مشخص می توانید خودرو را از متصدی این مجموعه در جزیره کیش تحویل بگیرید.

برای اجاره خودرو در کیش، نیاز است حداقل یک هفته قبل از سفر خود اقدام کنید. کافه رنت دارای مجوز رسمی و معتبر بر روی تمام خودروهای اجاره ای خود است این امر موجب رضایت خاطر مشتریان شده است.

سخن پایانی

در این مقاله با یکی از بهترین مراکز معتبر در زمینه ارائه خودروهای اجاره ای در کیش آشنا شدیم. مجموعه بزرگ کافه رنت، با بیش از 8 سال سابقه فعالیت در این زمینه خدمات متنوعی را به مشتریان خود عرضه می کند.

خودروهای این شرکت دارای بیمه بدنه و شخص ثالث هستند و همچنین پکیج های بیمه نیز برای متقاضیان در نظر گرفته شده است.

مسافران و مشتریان می توانند خودروهای این مجموعه را در دسته بندی های اقتصادی، لوکس و خانوادگی به دو صورت با راننده و بدون راننده اجاره کنند.

از دیگر خدمات متمایز این شرکت، می توان به ترانسفر فرودگاهی نیز اشاره کرد. کافه رنت، همراه و همسفر خوبی برای شما خواهد بود.

دیدگاه شما

فرمول: 29 + 24
02149934