بیمه خودرو اجاره ای چیست و چگونه کار می کند؟

بیمه خودرو اجاره ای چیست
اجاره کردن خودرو در ایران، امروزه تبدیل به یک امر رایج شده است. اجاره کردن خودرو برای شما می تواند مزایای بی شماری داشته باشد؛ با این وجود در صورتی که خودرو را بدون راننده اجاره کنید مسئولیت های نسبتا سنگینی نیز بر گردن شما خواهد بود. در صورتی که تصادفی داشته باشید یا خودرو ایرادی پیدا کند ممکن است جریمه سنگینی در انتظار شما باشد؛ در اینجا راه حل داشتن بیمه خودرو است که در این مقاله به بررسی نحوه کار آن می پردازیم.

بیمه شخص ثالث و بدنه

بیمه شخص ثالث در کشور ما اجباری و همچنین پرفروش ترین بیمه است. شخص ثالث به شخصی که در حوادث رانندگی زیان دیده می گویند. تمامی افرادی که در تصادف رانندگی، زیان مالی یا جانی می بینند، تحت پوشش بیمه شخص ثالث قرار می گیرند. این بیمه هزینه ی درمان، فوت و خسارت به اموال را جبران می کند.
بیمه بدنه در کشور ما اختیاری است، اما به این معنی نیست که بیمه ی کاربردی و مهمی نیست. این بیمه بعد از بیمه شخص ثالث، پرطرفدارترین بیمه در نزد افراد است. بیمه بدنه ماشین، حوادث گسترده تری مانند آتش سوزی، سرقت ، برخورد ساعقه و... را پوشش می دهد. جبران خسارت تصادفاتی که در حین سرقت و پس از سرقت تا زمان پس گرفتن ماشین، صورت گرفته نیز تحت پوشش بیمه بدنه می باشد. بیمه بدنه از خدمات اصلی و فرعی برخوردار است که باتوجه به شرایط شرکت بیمه و تهیه ی آن بیمه توسط مشتری، کیفیت خدماتی که در اختیار مشتری قرار می گیرد، تعیین می شود. به نوعی می توان گفت که بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث مکمل هم هستند و بیشتر خسارات را پوشش می دهند.
بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه ماشین، در شرکت کافه رنت به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار داده می شود. اگرچه این بیمه ها بخش زیادی از خسارات را پوشش می دهند، اما هزینه تمام خسارت ها را پوشش نمی دهند.
برای پوشش کامل خسارت ها نیاز به بیمه های قوی تری است. در شرکت کافه رنت خدمات بیمه ای تحت عنوان بیمه طلایی و الماس وجود دارند، که هم پوشش کامل تری از خسارات را دارند و هم شامل خدمات منحصر به فردی می شوند. با قرار گرفتن تحت پوشش این دو بیمه خیالتان راحت تر می شود.

انواع پکیج های بیمه در کافه رنت

انواع پکیج های بیمه در کافه رنت

پکیج بیمه ای در کافه رنت شامل 3 مورد است. پکیج برنزی، پکیج طلایی و پکیج ویژه.

پکیج برنزی در شرکت کافه رنت رایگان است و درواقع همان بیمه بدنه و شخص ثالث است. پکیج برنزی شامل بیمه سرقت خودرو، بیمه تصادف شخص ثالث، و شامل شرایط امداد جاده ای در کمتراز 60 دقیقه می شود. شاید این برایتان سوال باشد که دیگر چه خدماتی جامانده است. در این پکیج خبری از خدماتی چون بیمه سرقت لوازم خودرو، حفاظت از وسایل و تصادفات شخصی، تعویض رایگان خودرو در کمتراز 24 ساعت، بیمه لاستیک، شیشه و چراغ های خودرو، هرنوع خسارت و بلایای طبیعی، افت قیمت، حق توقف در تعمیرگاه و ارائه اقامتگاه در زمان مشکلات فنی نیست.

پکیج طلایی نسبت به پکیج برنزی کامل تر است. پکیج طلایی شامل بیمه سرقت خودرو، بیمه تصادف شخص ثالث و خودرو می شود و شامل شرایط امداد جاده ای در کمتراز 60 دقیقه، بیمه سرقت لوازم خودرو، حفاظت از وسایل و تصادفات شخصی، تعویض رایگان خودرو در کمتراز 24 ساعت می شود.
پکیج ویژه برای کسانی است که می خواهند خیالشان کاملاً راحت باشد. این پکیج حتی از پکیج طلایی هم پوشش کامل تری را دارد.
پکیج ویژه شامل بیمه سرقت خودرو، بیمه تصادف شخص ثالث و خودرو، شرایط امداد جاده ای در کمتراز 60 دقیقه، بیمه سرقت لوازم خودرو، حفاظت از وسایل و تصادفات شخصی، تعویض رایگان خودرو در کمتراز 24 ساعت، بیمه لاستیک و شیشه و چراغ های خودرو، هرنوع خسارت و بلایای طبیعی، افت قیمت و حق توقف در تعمیرگاه و ارائه اقامتگاه در زمان مشکلات فنی می شود.

دیدگاه شما

فرمول: 38 - 20
whatsapp robot cafeerent whatsapp robot cafeerent
02149934