اجاره شورلت اسپارک در دبی

برای اجاره شورلت اسپاک در دبی نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر کافه رنت نیست. مشتریان می توانند با تماس تلفنی، مراجعه به سایت و یا ارسال پیام در واتساپ این ماشین را رزرو و اجاره کنند. برای اینکه رزو شما نهایی شود لازم است که تصویر و یا کپی گواهینامه بین المللی، پاسپورت و کارت شنایی خود را برای ما ارسال کنید.

مدارک لازم برای اجاره شورلت اسپارک

برای اجاره شورلت اسپاک در دبی متقاضیان باید شرایط زیر را داشته باشند و مدارک لازم را ارائه دهند:
- حداقل سن 20 سال
- گواهینامه رانندگی بین المللی
- گواهی یا مدرک شغلی معتبر
در صورتی که مدرک شغلی موجود نباشد، لازم است که گواهی احراز محل سکونت ارائه شود. همچنین متقاضیان باید مبلغ ودیعه نقدی که متناسب با هر خودرویی است را پرداخت کنند.

شرایط اجاره شورلت اسپارک

شورلت اسپاک در دسته ماشین های اقتصادی قرار دارد. یعنی شما برای اینکه بتوانید این ماشین را در دبی اجاره کنید هزینه کمتری نسبت به نمونه های لوکس و یا خانوادگی پرداخت خواهید کرد. مقدار ودیعه لازم برای اجاره این ماشین 1000 درهم است و پس از 15 روز از تحویل ماشین به شما بازگردانده می شود.
مشتریان می توانند این ماشین را به مدت 1 الی 30 روز اجاره کنند. البته توجه داشته باشید که حداقل زمان اجاره ماشین 1 روز است و مقدار حداکثر خاصی ندارد. یعنی شما می توانید ماشین را بیش از 30 روز نیز اجاره کنید. اگر تمایل داشته باشید که ماشین را در محل دلخواه تحویل بگیرید مبلغ 50 درهم به عنوان هزینه ترانسفر از شما دریافت خواهد شد.

نحوه پرداخت هزینه اجاره شورلت اسپارک در دبی

هزینه اجاره خودرو در دبی معمولاً با درهم یا تومان ایران انجام می شود. ما در کافه رنت این امکان را فراهم کرده ایم تا هموطنانمان به دلیل نداشتن کارت اعتباری بین المللی مشکلی برای پرداخت هزینه های اجاره ماشین نداشته باشند. روند پرداخت نیز به این شکل است که مشتریان 20 درصد اجاره ماشین را در تهران پرداخت کرده و مابقی را در دبی و پس از تحویل ماشین پرداخت می کنند.

اجاره شورلت اسپاک بدون راننده

اجاره شورلت اسپاک در دبی فقط به شکل بدون راننده انجام می شود. پس از اینکه رزرو اجاره خودرو را تکمیل کرده و مدارک درخواستی را برای کارشناسان ما ارسال کردید فرایند اجاره ماشین تمام می شود. متصدیان مجموعه ما در دبی آماده تحویل خودرو به شما هستند. این افراد به زبان های فارسی و عربی تسلط دارند و به راحتی می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید.
ماشین در شرایط کاملاٌ تمیز، سالم و با باکی پر به شما تحویل داده می شود. مشتریان موظف هستند که ماشین را در همین شرایط به یکی از شعب کافه رنت در دبی تحویل دهند. اگر ماشین اجاره ای خراب شود، لازم است که با کافه رنت تماس بگیرید تا همکاران ما اقدام لازم برای تعمیر یا تعویض خودرو را برای شما انجام دهند.
اگر حادثه رانندگی برای مشتریان پیش آید به هیچ عنوان نباید ماشین را از محل حادثه تکان دهند. پس از اتفاق لازم است که با کارشناسان ما تماس بگیرید و اطلاعاتی که پلیس راهنمایی و رانندگی در اختیار شما قرار می دهد را در اختیار کارشناسان کافه رنت قرار دهید تا فرایندهای بیمه و موارد دیگر را فعال کنیم.

بیمه اجاره شورلت اسپاک

بیمه های موجود در کافه رنت شامل بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه کارت طلایی و بیمه سرنشین هستند. برای راحتی بیشتر مشتریان، سقف پرداختی در مواقع بروز حوادث تنها 2 میلیون تومان است و در صورت وقوع تصادف، مشتریان ما نیازی به پرداخت هیچ هزینه اضافی نخواهند داشت.

مشخصات فنی و ظاهری شورلت اسپاک

شورلت اسپارک 2022، با طراحی مناسب برای فضای شهری، گزینه ای بسیار خوب است. این خودرو با ظاهری مدرن و خاص، رانندگی و پارک در فضاهای محدود را راحت کرده است کابین داخلی آن بسیار راحت است و سرنشینان از سواری آن لذت خواهند برد. موتور این ماشین بهینه سازی شده و مصرف سوخت بسیار کمی دارد.
در فضای داخلی شورلت اسپارک مدل 2022 به سیستم سرگرمی پیشرفته مجهز شده است. این سیستم شامل یک صفحه نمایش لمسی، قابلیت اتصال به گوشی هوشمند و گزینه های متعدد ناوبری است. این خودرو با داشتن تجهیزات ایمنی پیشرفته، امنیت و آسایش را در سفرهای روزمره به ارمغان می آورد و به یکی از انتخاب های مطمئن برای رانندگی تبدیل شده است.

مشخصات فنی و تجهیزات در شورلت اسپارک

مشخصات فنی
حداکثر توان موتور (hp)
۶۷ اسب دبخار
حداکثر سرعت (km/h)
۱۴۰-
طول خودرو (mm)
۳۶۵۴ میلی متر
ارتفاع خودرو (mm)
۱۶۱۰ می متر
(kg) وزن خودرو
۱۰۶۵
گنجايش مخزن سوخت (Lit)
۵.۵ لیتر در هر ۱۰۰ کیلو متر
حجم فضاي صندوق عقب (Lit)
۴۱۶
معرفی خودروهای اجاره ای مشابه شورلت اسپارک
اجاره سوزوکی ارتیکا 7 نفره
سوزوکی ارتیکا 7 نفره
مدل 2023
واتس اپ
اجاره بنز Glb
بنز Glb
مدل
  • A/C
  • A
  • 2
  • 5
3 تا 30 روز :
430 AED روزانه
حداقل اجاره 3 روز
مبلغ ودیعه ضمانت 1,500 AED
واتس اپ
اجاره بنز A220
بنز A220
مدل
  • A/C
  • A
  • ۱
  • 5
3 تا 30 روز :
460 AED روزانه
حداقل اجاره 3 روز
مبلغ ودیعه ضمانت 1,500 AED
واتس اپ

دیدگاه شما

فرمول: 31 - 5
02149934