کمترین زمان اجاره خودرو در کافه رنت چقدر است؟

کمترین مدت زمان اجاره خودروهای بدون راننده ، 2 روز است و در خودروهای با راننده ، ون و عروس به صورت ساعتی و روزانه هم قابل اراِیه میباشد.

نحوه رزرو یک خودرو چگونه است ؟

شما می توانید پس از انتخاب خودرو مورد نظر خود  رزرو آنلاین خود را انجام دهید و یا از طریق تماس تلفنی ، واتس اپ ، ایمیل رزرو خود را بدون پرداخت هیچ وجهی ثبت نمایید .

آیا قرارداد رسمی برای اجاره ماشین بین طرفین امضا میشود ؟

بله ، هنگام تحویل خودرو به مشتری قرارداد رسمی ارایه داده می شود. همچنین می توانید از شعبه مرکزی اجاره خودرو کافه رنت فاکتور رسمی نیز دریافت کنید

میزان ودیعه اجاره خودرو در کافه رنت چقدر است؟

کافه رنت این اطمینان را به شما خواهد داد که کمترین میزان ودیعه بتوانید خودروی موردنظر خود را رزرو و اجاره نمایید .

آیا خودروهای کافه رنت بیمه کامل دارند ؟

همه خودروهای کافه رنت از همه بیمه ها مثل بیمه بیمه بدنه + شخص ثالث + بیمه سرنشین خودرو + بیمه کارت طلایی می باشند. ضمن اینکه سقف پرداخت هزینه بیمه برای مشتریان 2میلیون تومان بوده و در صورت وقوع هرگونه تصادف، هیچ هزینه‌ای از مشتریان درخواست نخواهد شد.

درهنگام بروز سانحه چطور میتوانم از شما کمک دریافت نمایم؟

درصورت بروز هرگونه سانحه و یا خرابی خودرو برای دریافت پشتیبانی میتوانید بصورت 24ساعته با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای اجاره خودرو چه مدارکی مورد نیاز میباشد؟

ما نیاز به مدرکی برای احراز محل شغل و یا محل سکونت شما داریم + دریافت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی ( دیپوزیت ) + کپی از گواهینامه رانندگی و کارت شناسایی

اگر خودرو دچار نقص فنی شد چه کنیم ؟

با توجه به اینکه تمام خودروهای موجود در کافه رنت جدید و مدل سال میباشند اما اگر به هر دلیلی خودرو دچار نقص فنی شود، در هر کجای ایران که باشید ما کمتر از 45 دقیقه سرویس امداد رسانی رایگان را برای شما میفرستیم و چنانچه نقص فنی رفع نشود خودروی شما را در کمتر از 24 ساعت تعویض خواهیم کرد.

امکان ملاقات مسئول تحویل در زمان تحویل خودرو در فرودگاه وجود دارد؟

در زمان تحویل خودرو در فرودگاه ما از طریق بلیط هواپیما از ورود شما با خبر هستیم و در هنگام عبور از گیت خروجی با یک کاغذ که اسم شما بر روی آن نوشته شده با شما ملاقات می کنیم

امکان تحویل و عودت خودرو در محل مورد نظر وجود دارد؟

مکان هایی که مشتریان میتوانند خودرو را تحویل ویا عودت بدهند شامل: دفترمرکزی تهران، فرودگاه مهرآباد، فرودگاه امام خمینی، فرودگاه شیراز، مشهد، زنجان، قزوین، کاشان و… همچنین محل سکونت یا هتل خود در شهر تهران می باشد.