اجاره خودرو رشت

اجاره خودرو رشت شامل خودروهای ایرانی و خارجی است که می توانید به صورت با راننده و بدو راننده رنت کنید. یکی از وجه تمایزهای مجموعه اجاره ماشین در رشت با بهترین قیمت و شرایط آسان است. شرکت کافه رنت به صورت ۲۴ ساعته در دسترس مشتریان گیلانی هستند.

  • اجاره خودرو بدون راننده در رشت
  • اجاره خودرو با راننده در رشت
  • اجاره ماشین عروس رشت
  • اجاره ون رشت

حداقل زمان اجاره ماشین در رشت بدون راننده 2 روز است. قیمت های ماهانه هر خودرو ذکر شده و تمامی قیمت ها به روز است.

 

اجاره ماشین در رشت بدون راننده

اجاره خودرو در رشت با راننده

اجاره ون در رشت

اجاره ماشین عروس در رشت

شرایط و مقررات بیمه خودروها

 بیمه پایهبیمه طلایی بیمه الماس
بیمه سرقت خودرو
تصادف شخص ثالث و خودرو
امداد جاده ای در کمتر از 60 دقیقه
بیمه سرقت لوازم خودرو
حفاظت از وسایل و تصادفات شخصی
تعویض رایگان خودرو در کمتر از 24 ساعت
بیمه لاستیک و شیشه و چراغهای خودرو
هر نوع خسارت و بلایای طبیعی
افت قیمت و حق توقف در تعمیرگاه
ارائه اقامتگاه در زمانی مشکلات فنی خودرو
مسئولیت مالی مشتری تا سقف (خودرو اقتصادی)30,000,000 18,000,0009,000,000
مسئولیت مالی مشتری تا سقف (خودرولوکس)95,000,00070,000,00035,000,000
قیمت بیمه برای خودرو های اقتصادی (تومان)رایگان40,00060,000
قیمت بیمه برای خودرو های لوکس (تومان)رایگان230,000350,000

سوالات کرایه ماشین در رشت

شما میتوانید خودروی مورد نظر خود را در هر مکانی که مایل باشید در شهر رشت خودرو را ازما تحویل بگیرید و یا آن را عودت دهید

خودروهای مختلف قیمتهای متفاوتی دارند و با توجه به میزان مسافت طی شده این هزینه محاسبه خواهد شد .

داشتن حداقل سن 20 سال + گواهینامه رانندگی + گواهی و مدرک معتبر شغلی (در صورت نداشتن مدرک شغلی باید گواهی احراز محل سکونت ارائه دهید)+ پرداخت مبلغ ودیعه نقدی ( دیپوزیت)

تمامی خودروهای اجاره‌ای این شرکت از بیمه کامل نظیر بیمه شخص ثالث + بیمه بدنه + بیمه کارت طلایی + بیمه سرنشین خودرو برخوردار می باشند. سقف پرداخت هزینه برای مشتریان 2میلیون تومان بوده و در صورت وقوع هرگونه تصادف، هیچ هزینه‌ای از مشتریان درخواست نخواهد شد.

اجاره روزانه خودرو

اجاره خودرو بدون راننده در رشت

اجاره خودرو بدون راننده در رشت به این صورت است که شما خودرو مورد نیازتان را انتخاب و پس از ارائه مدرک و تایید شدن مدرک شما ، خودرو با پرداخت ودیعه و هزینه احاره در اختیار شما خواهد بود. شرایط اجاره خودرو در رشت بدون راننده در صفحه مدارک موجود است که می توانید مطالعه کنید.

رنت خودرو در رشت با راننده

اجاره خودرو با راننده در رشت به این صورت است که شما خودرو مورد نیازتان را به ما اعلام کرده و بدون ارائه مدرک برای ضمانت و با شرایط بسیار اسان خودرو همراه با راننده در اختیار شما خواهد بود. خودروهای با راننده به دلیل اینکه جزو خدمات تشریفاتی مجموعه هستند، از برندهای لوکس و خارجی می باشند.

در این نوع خدمات شما با خیال راحت می توانید ماشینی که نیاز دارید را اجاره کنید، چرا که هیچ مسئولیتی در قابل خسارات به بار آمده ندارید. تمام خسارات و اتفاق هایی نظیر تصادف، دزدی و دیگر مسائل بر عهده راننده شرکت است.

برای اجاره خودرو می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و خودرو مورد نیازتان را رنت کنید.

شرایط اجاره ماشین عروس در رشت

برای اجاره ماشین عروس در رشت باید حداقل یک هفته زودتر خودرو مورد نیازتان را رنت کنید. خودروهای موجود برای ماشین عروس به صورت با راننده و بدون راننده موحود است. برای اطلاع از قیمت می توانید لیست بالا را مشاهده کنید. احاره عروس در رشت اگر به صورت بدون راننده باشد ، بابت ضمانت یک فقره چک به ارزش خودرو دریافت می گردد.
در صورت اجاره ماشین عروس بدون راننده ، نماینده این مجموعه پس از تحویل خودرو عروس تا پایان مراسم در خودرو دیگری همراه شما خواهد بود و پس از اتمام مراسم همزمان با تحویل اتومبیل، چک ضمانت را عودت می گردانند.

اما در صورت اجاره ماشین عروس با راننده در رشت، نیازی به ارائه چک ضمانت نمی باشد و کلیه مسئولیت ماشین عروس به عهده راننده این مجموعه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: نظرات در وب سایت منعکس کننده دیدگاه نویسندگان آنها است، و نه لزوما دیدگاه های پورتال وب سایت کتابفروشی. درخواست شده است که از توهین ها، سوگند و بیان عرفانی خودداری شود. ما حق حذف هر گونه نظر بدون توضیحات اطلاع رسانی.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *