اجاره ماشین با راننده برای مسافرت

اجاره ماشین با راننده برای مسافرت

امروزه به دلیل نوسانات در بازار خودرو، هزینه های گزاف تعمیر و نگه داری آن ها و در عین حال، نیاز به داشتن یک ماشین شخصی، موجب بیشتر شدن طرفداران صنعت اجاره خودرو شده است. اجاره اتومبیل، امری رایج برای افراد با هر شرایط مالی است.

دلایل بسیاری برای اجاره خودرو وجود دارد؛ مدیریت کردن هزینه ها و زمان، تجربه رانندگی با ماشین های لوکس، آسایش و ایمنی بیشتر از جمله علت های مهمی هستند که می توان به آن ها اشاره کرد.

برای سفرهای داخل کشور و حتی سفر به نقاط توریستی ایران مانند کیش که منطقه ای بین المللی و آزاد محسوب می شود نیز می توان از اجاره اتومبیل به عنوان یک گزینه مناسب استفاده کرد.

شما می توانید ماشین مدنظر خود را از کافه رنت، یکی از معتبرترین مراکز ارائه خودروهای اجاره ای، رزرو کرده و در محل مورد نظر دریافت کنید.

چرا خودرو اجاره کنیم؟

راننده خودرو

همان طور که اشاره کردیم، امروزه به دلایل مختلف، اجاره خودرو امری رایج در جامعه شده است. بسیاری از افراد با شرایط مالی مختلف، برای سفرهای درون شهری، داخل کشور و حتی مسافرت های بین المللی اقدام به اجاره ماشین می کنند.

در سفرهایی با مسیر طولانی، خودرو شخصی استهلاک زیادی را متحمل می شود؛ از طرفی، هزینه سوخت و تعمیر و نگه داری اتومبیل نیز زیاد است. در بعضی از شهرهای بزرگ و دیدنی ایران، هزینه رفت وآمد بسیار بالا است.

همچنین، با استفاده از وسایل حمل ونقل عمومی، بیشتر زمان خود را در مسیر از دست می دهید؛ بنابراین با اجاره خودرو می توان در وقت و هزینه ها صرفه جویی کرد.

تجربه رانندگی با خودروهایی ایمن و لوکس، یکی دیگر از مزایای اجاره ماشین است. هزینه اجاره این اتومبیل های لوکس نسبت به قیمت اصلی آن ها، به قدری پایین است که افراد زیادی برای تجربه هیجان انگیز سواری این خودروها، اقدام به اجاره آن ها می کنند.

مجموعه کافه رنت، لیست متنوعی از ماشین های اجاره ای را در اختیار متقاضیان خود قرار می دهد؛ مشتریان می توانند با آسودگی خاطر، از میان خودروهای باکیفیت و لوکس، برندهای معتبر جهان انتخاب کنند.

همان طور که گفتیم، در بیشتر شهرهای بزرگ کشور، هزینه وسایل نقلیه عمومی بالا است؛ از طرفی، با استفاده از آن ها امکان دسترسی و بازدید از مکان های مدنظر میسر نیست و عموما در مسیرهای مشخص جابه جایی صورت می گیرد.

اجاره خودرو با راننده

اجاره خودرو با راننده

یکی از راه هایی که می توان با آسودگی خاطر و آزادی عمل بیشتر سفر کرد، اجاره خودرو با راننده است. در سفرهای طولانی مواردی مانند خستگی، استهلاک خودرو، خطرات احتمالی و ... از دغدغه هایی است که اغلب افراد با آن روبه رو می شوند.

از طرفی، در سفر به کشورهای دیگر به دلیل عدم آشنایی با مناطق مختلف آن، اجاره خودرو با یک راننده حرفه ای مانند خودتان، یکی از بهترین گزینه ها به شمار می رود.

همچنین رانندگی برای برخی افراد ممکن است استرس زا و مشکل باشد؛ این موضوع زمانی شدت می یابد که نیاز به کنترل ماشین چندمیلیاردی نیز در میان باشد. در این صورت، اجاره خودرو با راننده بهترین انتخاب خواهد بود.

اتومبیل های این مجموعه، بالاترین سطح کیفیت از لحاظ فنی و بیمه کامل مسافرتی را دارا می باشند؛ همچنین مجهز به تجهیزات مسافرتی، سیستم wifi و صندلی کودک هستند که می توانید با تماس با دفتر مرکزی از این امکانات بهره مند شوید.

در ادامه با شرایط و قوانین اجاره خودرو با راننده در مجموعه کافه رنت بیشتر آشنا می شویم.

شرایط اجاره خودرو با راننده

دستگیره خودرو

در کافه رنت برای رفاه مشتریان، اجاره خودرو با راننده به راحتی و بدون نیاز به ارائه مدارکی خاص امکان پذیر است. می توانید با مراجعه به سایت یا تماس با کارشناسان، خودرو مدنظر خود را رزرو کرده تا با راننده ای حرفه ای در مدت زمان مشخص در اختیار شما قرار گیرد.

تمامی خودروهای این مجموعه برای گزینه اجاره ماشین با راننده، اتومبیل های لوکس و باکیفیت هستند که با قراردادی رسمی به مشتریان عرضه می شوند. در این مورد، به دلیل حضور راننده شرکت، نیاز به ارائه مدرک و تضمین وجود ندارد و تمام مسئولیت خودرو برعهده راننده این مجموعه خواهد بود.

اجاره خودرو با راننده برای داخل شهر

حداقل زمان استفاده از خودرو اجاره ای با راننده، 10 ساعت در روز است؛ هزینه آن، برای درون شهر بر اساس ساعت محاسبه می شود. می توانید به راحتی، به صورت آنلاین یا با تماس تلفنی حداقل یک هفته پیش از زمان مدنظر، اتومبیل را رزرو کنید.

اجاره خودرو با راننده برای خارج شهر

برای خارج از شهر، هزینه اجاره ماشین برحسب کیلومتر محاسبه می شود. لازم به ذکر است خودروهای لوکس نسبت به سایر اتومبیل ها، قیمت بالاتری خواهند داشت. در این مورد، فراهم کردن جای خواب راننده برعهده شما است.

برای سفرهای خارج از شهر، بهتر است از یک هفته قبل اقدام به اجاره خودرو نمایید.

همچنین اگر برای سفرهای خانوادگی یا گروهی که به خودرویی با ظرفیت بالا نیاز دارید، اجاره ون لوکس و مسافرتی با راننده را از مجموعه کافه رنت را به شما پیشنهاد می کنیم.

مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو با راننده

همان طور که اشاره کردیم، اجاره ماشین با راننده در مجموعه کافه رنت، به راحتی و بدون نیاز به ارائه مدرک و ضمانت صورت می گیرد؛ اما به طور کلی برای این امر، مدارک زیر نیاز است:

  • اصل کارت ملی
  • اصل گواهینامه رانندگی
  • ارائه یک فقره چک به مبلغ ارزش خودرو
  • پرداخت مبلغی مشخص به عنوان ودیعه نقدی (در صورت نداشتن چک)، این مبلغ برای هر خودرو متغیر است.

سخن پایانی

در این مقاله با مزایا و دلایل اجاره خودرو با راننده برای مسافرت آشنا شدیم. امروزه، این موضوع، به امری رایج در کشور تبدیل شده که از طریق آن می توان در وقت و هزینه صرفه جویی کرد.

از اجاره ماشین با راننده برای مسافرت درون شهر، خارج از شهر و حتی عروسی و تشریفات نیز می توان استفاده کرد.

کافه رنت، با 8 سال سابقه فعالیت در این حوزه، باکیفیت ترین خودروهای داخلی و خارجی را به دو صورت با راننده و بدون راننده در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد.

دیدگاه شما

فرمول: 34 - 16
02149934