چرا باید خودرو اجاره کنیم؟

چرا باید خودرو اجاره کنیم؟

اجاره خودرو چه برای افراد با توانایی مالی بالا و چه برای افراد با توانایی مالی متوسط در ایران، به امری رایج تبدیل شده است. نیاز به داشتن یک خودروی شخصی از یک طرف و بالا بودن قیمت خودروها از طرف دیگر موجب بیشتر شدن طرفداران صنعت اجاره خودرو شده است. در این مقاله به بررسی دلایل برای اجاره خودرو می پردازیم.

مدریت هزینه

مدریت هزینه

یکی از اصلی ترین دلایل اجاره خودرو مدیرت هزینه است. شما از قبل سفر می توانید متوجه هزینه های مورد نیاز رفت وآمد خود بشوید. در سفرهای خارج از ایران و همچنین سفر به نقاط توریستی ایران چون جزیره کیش که منطقه ای بین المللی محسوب می شود، هزینه رفت وآمد در طول زمان حضور شما با تاکسی بسیار بیشتر از هزینه اجاره خودرو می شود؛ پس اجاره ی خودرو در این مناطق بسیار منطقی است.

سفر در داخل کشور در مسیرهای طولانی هم نیز باعث استهلاک بسیار بالای خودروی شخصی شما می شود؛ استفاده از خودروی اجاره ای و استفاده از پکیج های بیمه ای که توسط شرکت کافه رنت ارائه می شوند، راهی برای مدیریت خرج های پیش بینی نشده در سفر است.

تجربه رانندگی با خودروهای لوکس و جذاب

افرادی که از توانایی مالی بالایی برخوردارند، می توانند سواری انواع ماشین های لوکس را در انواع سفرهای خود امتحان کنند و حتی به نوعی پیش از خرید خودروی شخصی خود، انواع بیشتری از ماشین های لوکس را تجربه کنند. هزینه اجاره این ماشین های لوکس بقدری مناسب است که حتی افراد با توانایی های مالی پایین تر هم برای امتحان این ماشین ها و تجربه ای متفاوت از رانندگی، این ماشین ها را در برخی از سفر های خود اجاره می کنند و از این خدمات استفاده می کنند.
تنوع لیست ماشین های اجاره ای دست شما را باز می گذارد. ماشین هایی که ساخته شده توسط برندهای اول جهان هستند و کیفیت و تکنولوژی مطابق روز این ماشین های اجاره ای در شرکت کافه رنت، تجربه ی سفر را دل انگیزتر از پیش می کند.

آسایش و آزادی عمل

فضای داخل خودرو
وسایل نقلیه عمومی و تاکسی ها عموماً به مناطق مشخص شده شما را می برند و لزوماً نمی توانید به تمام نقاط بومی آن منطقه ای که سفر کرده اید سربزنید. اجاره خودرو این امکان را برای شما فراهم می کند. در طول مسیر انتخاب اینکه چه موقع و کجا توقف کنید یا حرکت کنید با شماست. به عنوان مثال در یک سفر اگر قصد دیدن تمامی بازارهای معتبر آن شهر را داشته باشید، دیگر نیاز نیست دائماً برای رفتن از این بازار به آن بازار از تاکسی استفاده کنید؛ با استفاده از ماشین اجاره ای می توانید همچون فردی که در آن منطقه زندگی می کند، رفت وآمد کنید.

تجربه متفاوت و کیفیت بهتر

رانندگی خودرو
اجاره خودروهای مختلف و تجربه متفاوت سواری هرکدام، خاطره ای متفاوت و به یادماندنی را درهنگام سفر برای شما به همراه دارد
تجربه سفر با انواع ماشین های کروک و لوکس در فصول معتدل سال از نظر آب وهوایی در جزایر ایران و یا تجربه سفر با انواع ون ها در اقصی نقاط کشور به منظور سفر دسته جمعی، نیز از دیگر تجربه های به یادماندنی و خاطره انگیز است.

استفاده ی بهینه از زمان و مدیریت اتفاقات پیش بینی نشده

ساعت شنی

شما اگر از قبل ماشین اجاره کنید، دیگر نیاز نیست در ترافیک های بین شهری همراه ماشین شخصی خود در انتظار مقصد بمانید. درعوض درهنگام رسیدن به مقصد ماشین اجاره ای مورد نظرتان در یکی از شعبه های کافه رنت منتظر شماست.
اگر شما با خودروی شخصی سفر کنید، و مواردی برای شما مثل اینکه ماشین شما دچار نقص فنی شود یا چرخ خودروی شما پنچر شود و... رخ دهد، کل سفر شما را تحت تاثیر قرار می دهد. خدمات و انواع پکیج های بیمه ای شرکت کافه رنت می تواند سفر شما را نجات دهد. با استفاده از این بیمه ها از چنین اتفاقات پیش بینی نشده ای جلوگیری می کنید.
درصورتی که شامل بیمه باشید، هنگام خرابی خودرو در هرکجای شهر که باشید، در زمان مشخص شده ای باتوجه به نوع پکیج انتخابی شما، امدادرسانی به شما صورت می گیرد. حتی اگر پس از امدادرسانی، خودروی شما قابل استفاده نباشد، شرکت کافه رنت آن را برای شما تعویض می کند تا سفر شما با حداقل هدر رفت زمان ادامه پیدا کند. درصورتی که امدادرسانی به خودروهای شخصی می تواند بسیار زمان بر باشد.
برخی از شرایط بیمه ای کافه رنت کاملا رایگان است، اما اگر نیاز به بیمه های کامل تری را دارید، می توانید با پرداخت هزینه ای معقول، خیالتان را راحت تر کنید. برای بررسی شرایط بیمه ای می توانید از سایت شرکت کافه رنت استفاده کنید، یا با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار کنید.

دیدگاه شما

فرمول: 48 - 4
whatsapp robot cafeerent whatsapp robot cafeerent
02149934